Гел за мокър ефект

  • 4 594
  • 25
Здравейте искам да ви попитам дали има гел за мокър ефект тъй като косата ми е чуплива и бухнала и искам да намаля обема и.До сега не съм ползвала гелове понеже всички ми казваха че ще ми се появи пърхот от тях.Та ако знаете за такъв гел моля пишете ми марка и горе долу каква е цената му.
Виж целия пост
# 1
На Лореал е хубав. Не знам колко струва.
Виж целия пост
# 2
За гел точно не мога да ти кажа, но има една пяна за коса Seri и има наистина мокър ефект. То по принцип се води гел-пяна за коса и аз лично съм много доволна, защото и моята коса е къдрава и бухнала.
Виж целия пост
# 3
Мерси много за отговорите аз на Сери съм си купувал боя за коса бях доволна от цвета и но много цапаше.
Виж целия пост
# 4
Щом си ползвала продукти на Seri, пробвай и гел-пяната. Аз лично останах доволна, ама ми е много малка и за около 2-3 седмици и ми свършва.
Виж целия пост
# 5
Аз имам на Вела, но мокрия ефект се задържа 1ч. при мен, а от гел и на мен ми се появява пърхот.
Виж целия пост
# 6
А какви са цените
Виж целия пост
# 7
Гел- пяната на Сери има мокър ефект няколко минути, както и пяната на Лореал. Аз все още търся продукта с наистина мокър ефект...
Виж целия пост
# 8
На Seri гел-пяната е около 8 лв.
Виж целия пост
# 9
На Seri гел-пяната е около 8 лв.
Мерси  Hug
Виж целия пост
# 10
Брат ми използва гел за мокър ефект, но много му капе косата... Доверявам се на Л'Ореал, когато става дума за косата.  Peace
Виж целия пост
# 11
Използвам един крем на Ейвън-подхранващ,без отмиване.След като си сложа от него на косата,цял ден ми стои все едно е мокра.Наистина има мокър ефект,макар да не е гел Wink
Виж целия пост
# 12
А как се казва този крем на ейвън?
Виж целия пост
# 13
и аз съм за Лореал.
Виж целия пост
# 14
Л'ореал  Grinning Около 6-7 лв е цената. Професионалния също е много хубав, но е 24 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия