хомеопат във Варна

  • 12 325
  • 91
 Grinning Здравейте на всички!!!
Да ви кажа, че в момента във Варна е др. Янкова, ако някой се интересува и няма възможност да ходи до София за преглед, сега може да си запише час- 0888 675497
 Peace
Виж целия пост
# 1
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!
Виж целия пост
# 2
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!

подкрепям с две ръце newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!

подкрепям с две ръце newsm10 newsm10 newsm10
И аз Peaceно аз съм писала неведнъж!
Виж целия пост
# 4
Аз също съм много доволна от Кремена Хаджиева.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Може ли да дадете координати на тази докторка, моля? Къде преглежда, телефон? Благодаря предварително.

Аз също съм много доволна от Кремена Хаджиева.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Може ли да дадете координати на тази докторка, моля? Къде преглежда, телефон? Благодаря предварително.

кабинетът и е на ул.Христо Попович 15.тел:658565 и gsm:0888 221 888
Виж целия пост
# 7
Благодаря Сусу Simple Smile ще и звънна и ще я посетим.
Виж целия пост
# 8
Аз отскоро водя дечковците и съм доволна за сега.Дано и занапред ни помага все така.
Виж целия пост
# 9
И аз да добавя, че сме много доволни и от отношение и всичко  Wink
Виж целия пост
# 10
Може ли да кажете нещо по конкретно - от какво по точно сте доволни освен от отношението на жената? Децата спряха да се разболяват или какво.

Не се заяждам - само питам (уточнение)
Виж целия пост
# 11
Кремена Хаджиева класически хомеопат ли е ?
Виж целия пост
# 12
Да, класически е.
Иначе на въпросите на nivear се чудя как да отговоря без да пиша много...
може би има значение, че аз не съм давала други лекарства освен хомеопатични и не съм водила децата при никакъв друг лекар. От самото начало са при нея, не се съветвам с педиатър, нито искам други мнения.
Най-кратко: боледуват, но от началото на годината големия 3 пъти, минава за 2 дни. Малкия за първи път преди 3 дни вдигна Т 38.5, вероятно зъби, не съм давала Тпонижаващи, а само ХЛ. Сутринта беше репичка.
Иначе докторката поне си вдига телефона по всяко време на денонощието, не знае събота и неделя. И в нашите случаи явно намира точното лекарство веднага, не съм давала АБ, децата не са стресирани от лекари, инжекции, бели престилки и прочие.
От какво да не съм доволна?
Виж целия пост
# 13
Здравейте мами!След като прочетох постингите ви и една седмица вече малката кашли,кардинално взех решението да се свържа с др.Хаджиева,която са ми препоръчвали и от други места.Още на същия ден ме прие,около час разговаряхме или по-точно отговарях на въпросите й,после ми изписа рецепта и си тръгнахме.Взех лекарството веднага,започнах да го давам,но детето вдигна Т 37,4,видимо се влоши,спи й се,лежи й се,кашли повече,боли я корема и ушенцето/за първи път от както се е родила/.Свързах се с лекарката,тя каза че е нормално и да започна да давам лекарството през 4 часа/Сулфур 30/.Не ми обясни кога трябва да очаквам подобрение,само ако Т се повиши да й дам парацетамол.Според вас това нормално ли е наистина!В случая се чувствам абсолютно невежа и незнам как да реагирам,освен да й звъня при всяка нова болежка!
Виж целия пост
# 14
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!
здравей, мога ли и аз да я посетя или само деца преглежда д-р ХАДЖИЕВА?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия