Столчета за кола Römer

  • 4 465
  • 12
Здравейте! Laughing

От дълго време търся столчета за кола. Чувала съм много добри работи за немските столчета Römer, но не съм ги виждала никъде. Сега разбрах, че ги внасят вече и у нас - www.eurobridge-bg.com. Някой знае ли къде се предлагат?

Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Ами в сайта има телефони на вносителя,звънни и питай. Peace
Виж целия пост
# 2
Те може и да ги продават направо, но е друго да ги види човек на живо и да ги пипне... И аз ще следя темата.
Виж целия пост
# 3
Има един бебешки магазин на Вапцаров. 9 месеца, май се казваше. Намира се в отсечката между симеоновско шосе и софия ленд, от дясната страна , ако пътуваш по посока софия ленд.
Дано си ме разбрала
Виж целия пост
# 4
Рьомер се внасят от вносителите на хонда за българия. Имат ги в магазина си за авточасти в Бъкстон. Продавачката обаче не е в час и трябва да се видят на място.
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички, които са ми писали.
Ще проверя по местата, които сте ми споменали.
Аз звънях на телефона от сайта на вносителите. Много бяха любезни, но все още са в преговори с различни магазини. Ще видим какво ще правя.

Хубав ден на всички Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 6
Засега се доставят направо от вносителя, докато заредят магазините.
Виж целия пост
# 7
Просто за информация, вчера видях столчета Romer и Britax в магазин 9+ (София). Не знам дали имат пълна гама модели и цветове. Просто ми направи впечатление едно столче-кошница (страхотен червен цвят с индийски мотиви) и забелязах, че марката е Romer (sorry че не мога да го напиша правилно, ама това о с двете точки го нямам).
Виж целия пост
# 8
Връщам темата, защото чак сега я виждам. В момента си търсим столче за кола и на 90% сме се спряли на Romer. Те всъщност са Britax Romer. Прочетох и видях в най-различни класации, че ги водят No.1, а пък в една класация Топ 10 бяха на 1,2,4 и 8 място с 4 различни модела.
Та, ако още се интерсувате къде може да ги намерите - има ги в Piggy's House.
Обаче, да попитам някой да ми предложи някаква друга марка, за която смята, че столчетата им са сигурни? Мерси!
Виж целия пост
# 9
И аз ги гледах вчера в Piggy's House. Даже се чудим Рьомер ли да вземем или Рекаро. Според рекламата от продавачката това са най-добрите столчета на пазара според краш-тестовете. На външен вид също хващат окото. Ще прегледаме сайтове с краш-тестове и ще пазаруваме.
Виж целия пост
# 10
И ние сме с Рьомер, първо имахме коШницата Бейби Сейф Плюс, а сега имаме Дуо Плус тук, и Еволва 123 в колата в БГ  Wink

Не zнам на какви цени ги продават в БГ, но обикновенно слагат немалка надценка. Аz си поръ4ах стол4ето zа БГ от http://www.kindersitze-shop.de/  и ми го доставиха среЩу 25? в рамките на 10 дена до Варна. Може би си струва да сравнявате цените  Wink
Виж целия пост
# 11
Рьомер Кинг са на първо място в тестовете, изобщо няма място за колебание.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че с такива обурудват новите Мазди.

Можеш да видиш на сайт-а на Мазда Бг или да се обадиш там да питаш, ако не откриеш вносител на тези столчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия