SPA глезотии

  • 1 521
  • 15
Идват почивни дни и мисля да поглезя жената  в хотел Астреа в Хисаря. Ей тук пише какво предлагат http://hotel-astraea.com/spa.html интересува ме вашето мнение кое ви е харесало най-много.



п.с. Знам, че темата не е за този раздел, но в раздела за почивките не мога да пусна нова тема (под 50 поста в правоверните раздели)
Виж целия пост
# 1
Ами блазя и на жена ти  Laughing
Точно от този нямам впечатления, но имам приятелка която ходи два пъти в този е много доволна http://www.bulgariaholidays-bg.com/hotelbg.php?H=4
Виж целия пост
# 2
не може да няма мами които са се глезили с някои от тези глезотии, дайте едно рамо, защото иначе жената ще иска да пробва всичките  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Е, искаш да я поглезиш, ама ще й кажеш какво да си избере?  Mr. Green


Гледам има пакети за двама, това звучи добре.
Виж целия пост
# 4
Някаква вана (напр. релакс) + шоколадов масаж (шоколадова наслада). Страхотно е.
Приятно изкарване.
Виж целия пост
# 5
романтичното джакузи със шампанско няма да се размине, въпроса е в масажите и разните магии за освежаване, маски и други такива
Виж целия пост
# 6
Изненадана съм че услугите които не изискват намесата на специалист също се заплащат.
Става дума за фитнеса, джакузито, сауната и парната баня. Обикновено в хотелите от този тип тези удоволствия влизат в цената на стаята. Заплащат се масажите, разкрасителните процедури и други подобни неща които ангажират специалист.
Не искам да съм груба, но това е все едно да имам баня в стаята и затова да плащам нощувка по-висока категория, но да ми искат по 5 лв на час отделно за ползване на банята.
Преди време с мъжа ми ходихме в този хотел http://www.borovagora.com/ и останахме много доволни. Бяхме там два дни и дори не успяхме да стигнем до процедурите с отделно заплащане.
Препоръчвам ви го горещо ако още не сте резервирали.

Що се отнася до процедурите в този хотел аз бих започнала с парна баня или сауна и после един релаксиращ масаж. След това вана със секс в стаята, сън и лека закуска. После басейн и джакузи преди обяда. След обяда почивка и разкрасителна процедура. Ако има време фитнес и стягащ масаж. Душ и вечеря на свещи и шампанско. И после или секс или сън както дойде.  Mr. Green
Приятно изкарване.
Виж целия пост
# 7
Нямам време да разгледам този сайт, но принципно за SPA препоръчвам да пробва перлената вана, отпускащите процедури за лице и някой масаж, добре е на цяло тяло.  Ако иска нещо специфично от рода на антицелулитни, противостареещи и т.н могат да се направят в допълнение, но те пък следва да се прилагат задължително поне седмица.
Виж целия пост
# 8
Пилинг за тяло-много ги уважавам smile3521 ,1 спа терапия мед и мляко,накрая масаж и ще е на седмото небе!
Виж целия пост
# 9
Ние утре заминаваме за тук www.banskospa.net
Виж целия пост
# 10
Аз ти препоръчвам от опит перлена вана с хвойна, един цялостен масаж и почистване и маска на лицето- каквото си избере. Аз лично съм си избирала винаги тази с ягодките. А масаж- този, който е лечебен ми е действал най-добре.
Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 11
Изненадана съм че услугите които не изискват намесата на специалист също се заплащат.
И аз това се зачудих, много е странно Thinking
Иначе от процедурите аз бих си избрала задължително парната баня, вана с ментово масло, лечебен цялостен масаж, маска за лице с боровинка и накрая джакузи. Упс, сега погледнах цените - маската за 25 кинта ще си я спестя Shocked Бих си направила някаква терапия за коса, ако предлагат, но като гледам другите тераппии, тази ще иде къмто петдесетак hahaha
Не си избрал добър хотел, пич.
Виж целия пост
# 12
Да докладвам.
ТЪй като не можах да обясня коя процедура какво представлява, тя си избра най-скъпата естествено .... някаква терапия с мед и мляко от което кожата става по-мека.....
като цяко хотела не си заслужава 4-те звезди, но това е друга бира ....
Виж целия пост
# 13
Ехххххх, блазя ви, прекарали сте хубаво. Да го повторите скоро но на друго място. И да пишете пак. Как се размечтаххххх.
Виж целия пост
# 14
Ех,и аз как искам...Обожавам такива процедури,ама моя мъж НИКОГА няма да се сети да ме изненада по тоя начин... Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия