въпрос за хъркането

  • 670
  • 14
Мили мами! Имате ли представа от какво хъркат дечицата? Моя хърка като спи,хърка след колики и понякога даже и само като си седи в столчето за кола пак хърка!!Дали е често срещано явление и дали е опасно??Благодаря ви предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Ако имаш в предвид това хъркане като запушен нос и ние сме така но големият ми син не хъркаше.
Много странно и като спи така хърка. Педито каза че е нормално. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 2
Явно е нормално, щото и моя хърка и педиатърката каза , че е нормално.
Виж целия пост
# 3
Ако знаете моето как хъркаше, като трактор беше. В един момент, мисля към 3 месец, всичко изчезна от самосебе си. Нормално е.
Виж целия пост
# 4
нормално е-мисля,че се дьлжи на това,че бебчетата прекарват повечето време в легнало положение Peace
Виж целия пост
# 5
за хъркането в столчето ми каза педиатърката, че се получава от притискане на дихателните пътища - още не им се е изправило вратлето, нормално е....
Виж целия пост
# 6
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 7
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Laughing Такъв проблем нямам още.
 Joy
Виж целия пост
# 8
възможна причина за хъркане - трета сливица

за първи път чувам, че е нормално бебе да хърка...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
абсолютно нормално е бебе да хърка моя хъркаше като беше на 3-4 месеа във столчето а сега хъркаме защото н сезапушва нослето от екети заради зъбите
Виж целия пост
# 10
Бих те посъветвала да се консултираш с Уши, Нос, Гърло специалист за да види дали не е от трета сливица.
Виж целия пост
# 11
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing



Наказан в другата стая Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing



Наказан в другата стая Rolling Eyes
Горкичкият Laughing Laughing Joy
Виж целия пост
# 13
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Заспиваш преди него! Peace
Виж целия пост
# 14
Само ми кажете моля, как се справяте с хъркнето на бащите? Laughing Laughing Laughing
Заспиваш преди него! Peace
а като те събуди(например със хъркане като дъскорезница  #Cussing out) в другата стая Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия