Заменям кламерче!

  • 4 047
  • 87
Почти всеки търси нещо (много вероятно - нещо, което му навява спомени или има нужда от него). Съвсем възможно е някой друг да има търсеното нещо, на него да не му трябва и да е готов да го отстъпи на ближния си.

Това е вашата тема за замяна. Не е нужно този, на когото бихте дали нещото, да ви даде в замяна нещо. Важното е да се въртят нещата  Mr. Green Предполага се, че нещата, които давате, ги отстъпвате абсолютно безвъзмездно и просто за радост на другия човек.

Аз примерно търся чашите от подписа си. Имаше със същия мотив аркопалови сервизи - и тях търся.
 
Но отчетете, че ако давате нещото срещу пари, тогава мястото му е в Продавалника, не тук  - тук не е пазар, а място, където да търсим това, което ни трябва безвъзмездно.

Мам@ търси касичка - от онези, старите.
Ей такава ако ми намерите  Hug Hug Hug

Аз обещах да проверя, ако моята още я има, ще й я дам Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Simple Smile Тези чаши съм ги виждала. не бяха ли и те от шоколад? Не помня, но навремето бяха признак за лукс Grinning. Със сигурност ги има в някоя витрина от секцията я на свеки, я на мама. Успех! Ако се натреса на такива, ще свиркам!
Виж целия пост
# 2
Бу ти какъв номер на айсикю даваш?
Виж целия пост
# 3



Корекомски са. Срещу кламерче няма да стане трампата.
Виж целия пост
# 4
Simple Smile Тези чаши съм ги виждала. не бяха ли и те от шоколад? Не помня, но навремето бяха признак за лукс Grinning. Със сигурност ги има в някоя витрина от секцията я на свеки, я на мама. Успех! Ако се натреса на такива, ще свиркам!
От Нутела Simple Smile Корекомски. На мамината витрина има две - и си ги ползва, хич не ми ги дава. Свеки има от по-малките, за кафе. Комплект от 6. Започнах веднъж да й ги хваля колко са хубави и защо ги държи на витрината, белким се сети, че ми харесват и да ми ги даде - а тя рече, ми да, защо да не ги ползваме! И сега като идем у тях, пием кафе в тези чаши... Много съм смотана, ма като не умея да си искам  Crazy

Бу ти какъв номер на айсикю даваш?
Моя. Ти трай, все пак го имаш Laughing
Виж целия пост
# 5
Бу, а аз си помислих, че даваш некой готин номер- от сорта на 666666.
То твоя за кво ми е, като веднага ще ме сложиш в инвизибъл листа си. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Колко чаши взимаш за седмица на караваната? В момента водя преговор за едни други, не за онези на майка ми. Явно нямат емоционална стойност. Но още не знам колко са на брой. Докато разбера и ще си си намерила сигурно вече чашите.
Виж целия пост
# 7
Ей, голяма беля ми отвори оная тема  ooooh! Аз нещо невинно питах, то какво станА... сега как да обясня, че нямам сестра (още повече, че имам такава!).
Виж целия пост
# 8
Бу, тява чаши са вярно от течен шоколад от корекома. Имахме такива, изпотрошиха се. Сигурно е останала някоя и друга, колко пари даваш? Mr. Green
Бъзикам се, едва ли мама ще ми даде да ги шитна Flutter Спомням си, че пиехме мляко в тях.
Виж целия пост
# 9
Обаче ако някой търси фотоапарат "смяна 8" имам 2 Whistling
Виж целия пост
# 10
Колко чаши взимаш за седмица на караваната? В момента водя преговор за едни други, не за онези на майка ми. Явно нямат емоционална стойност. Но още не знам колко са на брой. Докато разбера и ще си си намерила сигурно вече чашите.
Е, ако Бу върне някоя, аз ги взимам Laughing
Виж целия пост
# 11
Търсят се книгите "Истината за бебетата" и "Бебе на нулева възраст" на Мари-Клод Моншо Grinning Който ги има и вече му е минало сексуалното образование на отроците (или не предстои скоро такова) и може да ми ги даде или поне заеме - ще съм много благодарна!
Виж целия пост
# 12
Пиши адрес на лични и мога да ти пратя копие или как? То детето едва ли ще се впечатли от ксерокопие.. Да ги сканирам? Или да ти ги пратя да ги използвате и после ще ми ги върнеш..Яна още не е минала през тях, а и са ми мили от моето детство.
Виж целия пост
# 13
Пиши адрес на лични и мога да ти пратя копие или как? То детето едва ли ще се впечатли от ксерокопие.. Да ги сканирам? Или да ти ги пратя да ги използвате и после ще ми ги върнеш..Яна още не е минала през тях, а и са ми мили от моето детство.
Ако не намеря друг вариант, може би да ми ги заемеш?
Виж целия пост
# 14
Търсят се книгите "Истината за бебетата" и "Бебе на нулева възраст" на Мари-Клод Моншо Grinning Който ги има и вече му е минало сексуалното образование на отроците (или не предстои скоро такова) и може да ми ги даде или поне заеме - ще съм много благодарна!

Имам ги, ако не съм ги дала на някой да ги ползва. Трябва да проверя.
Ама не ги подарявам, пазя ги за внуците!  Naughty

"Мъжът и жената интимно" се ползва в момента...  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия