С обувки или не?!

  • 1 346
  • 37
Здравейте, мами! Вече въобще не ми е ясно - с обувчици ли тр да е бебо в проходилката или да е бос? Една купчина педиатри твърдят, че тр да е бос. Всички мами около мен обаче са обували буйки на децата си. Вие как процедирахте? Аз досега съм го слагала само по чорапки или бос ( в горещините). Благодаря на всички, който ще се включат предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Моето дете е още малко за проходилка, но съм го слагала 4-5 пъти за по малко. Обувах обувчици, защото като опира земята си изкривява пръстчетата навътре. Иначе не виждам нищо лошо в босите крачета.
Виж целия пост
# 2
При мен препоръчват да са боси, но пък отричат проходилката. Според мен всеки да си решава сам за нея, но съм за босото прохождане Peace
Виж целия пост
# 3
Винаги съм е слагала боса или с чорапки,незнам какво се препоръчва, аз не съм питала лекаря.Само като тръгна да прохожда вървеше на пръсти и тогава взех да и слагам буйки и си стъпваше нормално,сега вече си ходи без никакъв проблем.
Виж целия пост
# 4
доколкоот знам е най добре да е бос. и ние така правихме само  че като дойде зимата и започнахме да обуваме буйките.
Виж целия пост
# 5
Слагах го босичък или с чорапки- казват , че така се оформя най -добре ходилото Peace
Виж целия пост
# 6
Босичко-на ламиниран паркет или килим.
С буйки-на теракот или плочки.Има и хубави чорапки,с гумени пъпчици тодолу на ходилцето.
Виж целия пост
# 7
Зависи от подовата настилка, но босо или с чорапки е най-добре за крачето.
Виж целия пост
# 8
Бос си щъка с проходилката моя син Peace
Виж целия пост
# 9
Решението си е единствено твое. Няма написано правило.
Бранко го държах без обувки.
Виж целия пост
# 10
На мен ми бяха казали така:
Докато проходи с меки неща, чорапки, буйки и тем подобни.
Като почне да стъпва хубаво с ортопедични обувки или на обикновени обувки- захващащи хубаво глезена, да има стелки.
Виж целия пост
# 11
Децата ми са родени през лятото и за късмет проходиха на годинка - пак през лятото.
Малкият все още е бос у дома, нищо, че сме с теракот. Ако е по-хладно - с чорапки.
При люта зима ще му взема пантофки или обувки с цип.
Но за сега само на вън е обут.
Виж целия пост
# 12
Слагах го бос или по чорапки ако е хладно.
Виж целия пост
# 13
Слагах го босичък или с чорапки- казват , че така се оформя най -добре ходилото Peace
newsm10
Виж целия пост
# 14
На мен ми бяха казали така:
Докато проходи с меки неща, чорапки, буйки и тем подобни.
Като почне да стъпва хубаво с ортопедични обувки или на обикновени обувки- захващащи хубаво глезена, да има стелки.
Изцяло подкрепям Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия