Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 201
  • 283
Нова тема   chef
Виж целия пост
# 1
Снощи-скара и салата
тази вечер- пълен пипер
Виж целия пост
# 2
Да не повярваш - пу втора!
Закуската беше макарони със сирене, обяд - сандвичи. Вечеря - шницели, салата краставици и още една - елда, краставици, кисело мляко, майонеза. Десерт - грозде
Виж целия пост
# 3
Аз ще си копна поста от старата тема:
Мацки казвайте бързо рецептите за това със сливите и бисквитеното руло,че направо
denis d,пробвах твоя млин,ама хич не ми се надигна и определено не беше като на снимката,стана тънко и нещо не ми хареса,въпреки,че се ияде де,много мразя да имам кулинарни "провали",къде ли съм сбъркала?Стана много лигаво и едва го разпределих с лъжица в тавата.
Виж целия пост
# 4
Кога Лео отвори нова тема(този път тихо мълком...)  bouquet, кога и трима се разписаха вече! Хайде четвърта...За утре ми е пълна мъгла! Лошото е,че както и при Хитър Петър се казва - За какво да ядем днес? След като утре пак ще огладнеем?????
Виж целия пост
# 5
Пилешки кюфтенца и "ябълков каприз".


Виж целия пост
# 6
Вчера - пица
Днес - закуска - мекици,на обяд-остатъци от пицата,вечеря ориз със пилешко и зелева салата.Десерт - Ябълковият каприз от Морена
Виж целия пост
# 7
Днес салата домати и рулото на "Алисиа"chef
Виж целия пост
# 8
Аз ще си копна поста от старата тема:
Мацки казвайте бързо рецептите за това със сливите и бисквитеното руло,че направо
denis d,пробвах твоя млин,ама хич не ми се надигна и определено не беше като на снимката,стана тънко и нещо не ми хареса,въпреки,че се ияде де,много мразя да имам кулинарни "провали",къде ли съм сбъркала?Стана много лигаво и едва го разпределих с лъжица в тавата.
Млина - Да не би да си го бъркала прекалено много?
Той пък винаги става , много ми е чудно  как не е станалnewsm78
Може тавата да ти е била голяма - рецептата е за малка тавичка.
Виж целия пост
# 9
Рецептата за пудинг със сливи е същата като с праскови /дори оригиналната е с праскови/
ТУК
Виж целия пост
# 10
denis_d, благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Вчера леща, салата от моркови и сладкиша на macro.
Днес  - картофена бирена салата с бира  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Шницели, пържени къртофи, салата зеле с моркови ( ако не ме домързи да купувам зеле).
Виж целия пост
# 13
вчера на китайски ресторант,аз по традиция в неделя не готвя!
днес мисля май пак фламкухен да правя,но да не взема да си променя плановете до довечера... newsm78
Виж целия пост
# 14
Днес: пилешка супа на маги, пържени картофки, тостерни сандвичи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия