С какво да скрия едни тръби в банята?

  • 9 687
  • 13
Ами сега като ни слагаха радиатора в банята и са пуснали едни тръби за разширителния съд, направо откачих като ги видях  ooooh!
Мислех, че всички ще са скрити, а то........ ужас. С какво мога да ги прикрия или скрия  Rolling Eyes.
Благодаря!!!!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Ако са ви останали резервни плочки за банята може да ги скриете с най-тънките тухли итонг и отгоре да ги облепите с плочките. Аз така скрих всички тръби в банята при ремонта.
Виж целия пост
# 2
Може също с алуминиеви профили, т.нар. Хънтър Дъглас. Родителите ми така скриха всички тръби, много добре стана. Има и вратички, ако примерно искаш да имаш достъп до водомер или нещо друго. Ако те интересува този вариант, мога да ги попитам къде са го поръчали.
Виж целия пост
# 3
Виж това , дали ще ви е от полза:

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=5829

ако ли не, има и други подобни теми.Има търсачка.
Сайта е супер,има много полезни неща.
Или най-добре питай конкретно по въпроса,ще ти отговорят веднага.
Виж целия пост
# 4
в нашата бяна тръбите са на стенада , която е до вратата.
И по цялата дължина на стената съм сложила перде (не е точно перде, а от тези, които са за абня, не им знам името.)
И така хам вратата не се мокри от душа,
хем и тръбите са скрити.
Виж целия пост
# 5
С гипсокартон и отгоре плочки....в къщи скрихме всички тръби с гипсокартон , а повярвайте ми беше паяжина от тръби
Виж целия пост
# 6
С гипсокартон и отгоре плочки....в къщи скрихме всички тръби с гипсокартон , а повярвайте ми беше паяжина от тръби
И аз съм за гипсокартон....
Виж целия пост
# 7
Ако са ви останали резервни плочки за банята може да ги скриете с най-тънките тухли итонг и отгоре да ги облепите с плочките. Аз така скрих всички тръби в банята при ремонта.

И ние направихме така
Виж целия пост
# 8
ние скрихме тръбите с "табло" то алуминиеви профили, което, ако се наложи, може да се демонтира

 
Виж целия пост
# 9
хи,в големите магазини за строителни материали се продават гипсови плоскости за мокри помещения с различна дължина и дебелина,отиди в някой тъкъм магазин и те 6те ти предложат.
Виж целия пост
# 10
скрихме ги с гипсокартон!
Виж целия пост
# 11
И ние ги скрихме с гипсокартон, доста добре се получи, при положение, че на места тръбите бяха на около 50 см. от тавана спуснати.
Виж целия пост
# 12
скрихме ги с гипсокартон!
Peace

ние скрихме тръбите с "табло" то алуминиеви профили, което, ако се наложи, може да се демонтира

Също така може да се монтира достатъчно голяма ревизионна клапа, ако има проблем  Peace
Виж целия пост
# 13
Aaaaaaa, супер сте  Hug Flutter
А тези алуминиевите профили скъпи ли са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия