за саменто

  • 3 506
  • 10
здравейте на всички!детето ми е почти на 2 и се чудя мога ли да давам за профилактика саменто?четох ,че е пречистен котешки нокът  и действа имуноукрепващо.моля за вашия опит иако сте доволни капсулите или капките сте давали?
Виж целия пост
# 1
Има капсули с ниска концентрация - 120 мг и се дават профилактично по една на ден за деца. Аз лично не бих дала на дете до 3 години (моето дете) имуностимулант, освен витамини. Или каквото ми каже хомеопата. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Titi, нямам опит с малки дечица, но ако се интересуваш, мога да споделя моите впечатления с тази добавка при лечение на по-възрастни.
Виж целия пост
# 3
Аз съм давала на детето ми профилактично миналата зима, но въпреки това изкарваше всеки месец някоя вирусна инфекция. Може би не съм му го давала достачъно редовно.

Аз самата съм много доволна от Саменто, справяла съм се с няколко вирусни инфекции като пия от капсулите по 600 мг. по една на ден без никакви  други лекарства + хранителни добавки или витамини.
На детето давам зелена енергия по една капсула на ден и от както я пие почти не боледува.
Виж целия пост
# 4
      Започнах да давам на малката капки Саменто преди около месец. Но преди няколко дни дигна много  висока температура в следствие на вирусна инфекция, която много бързо овладяхме с капките "Цитросепт", температуропонижаващи лекарства и слава богу не стигнаме до антибиотик. Така че останах по-доволна от капките "Цитросепт", които могат да се дават и профилактично.
Виж целия пост
# 5
ще ви бъда благодарна ако ми пишете и как действа и при възрастини-смятах да го купувам за майка ми,която много отслабна и за баща ми ,който е диабетик
Виж целия пост
# 6
Саменто давах на детето си от 4 год. възраст.Препарата е имуностимулатор, и повишава защитните сили на организма.Ако се дава редовно ще се избегнат доста здравословни проблеми.Само един път ми вдигна детето температура, но я свалих само с по висока доза капки саменто.Също така, съм убедена, че ако се прихване някой вирус - саменто ще помогне на организма да се прекара по леко заболяването.Доста съм проучвала препарата, и то не само от интернет.
Виж целия пост
# 7
titi-m, за диабет нищо не мога да кажа. А майка ти има ли някакъв проблем, който би могъл да причини драстичното отслабване? Ако искаш, пиши на "лични".
Виж целия пост
# 8
Намира ли се в аптеките Саменто. Доколкото  разбрах има хапчета и капки. Някой знае ли каква е цената?
Виж целия пост
# 9

В аптека съм купувала Саменто за 49 лв. течният екстракт от 30 мл.Да, има го свободно всички разновидности, но цената е  по висока в сравнение с аптеките на лечител.http://www.lechitel.bg/product.php?p=69
Виж целия пост
# 10
Катина благодаря за информцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия