Второто раждане

  • 1 933
  • 39
Здравейте,

Пускам тази анкета след като онзи ден ми казаха на консултацията, че бебето вече е слязло в таза, а аз още не съм влязла в 9-ия месец. Първия път родих 1 ден преди термина. Дали са по-чести случаите на преждевременно второ раждане - това се питам.
Благодаря Ви за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1
4 дни преди термина!

УСПЕХ!  bouquet
Виж целия пост
# 2
3 дни преди термин.

Леко раждане Hug!
Виж целия пост
# 3
Преносих 3 дни.
Виж целия пост
# 4
Родих 10 дни преди термина,но бях планово секцио.Иначе според мен щях и да пренося
Виж целия пост
# 5
Второто родих 20 дни преди термина.Леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 6
преносих, но през цялата втора бременност бях на лекарства за задържане вкл и болничен престой, от началото на 8 месец имах разкритие около 1-2 см и изгладена шийка, контракции...но всички лекари казваха че щом влезеш в 9 месец няма проблеми вече, дано устискаш дотогава, пази се повече
Виж целия пост
# 7
12 дена преди термина.
Виж целия пост
# 8
3 дни преди термина.
Леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 9
И мойта момо беше слязла доста ранко долу и беше готова да излиза даже преди 9-тия, и ме чаха да влезна и да тичам при тях, ама тя кат; се запъна та 5 дни преди термина се появи.
Почивай си повечко  Peace
Успех, Леко и безпоблемно    bouquet
Виж целия пост
# 10
И мойта момо беше слязла доста ранко долу и беше готова да излиза даже преди 9-тия, и ме чаха да влезна и да тичам при тях, ама тя кат; се запъна та 5 дни преди термина се появи.
Почивай си повечко  Peace
Успех, Леко и безпоблемно    bouquet
Успокои ме    bouquet
Виж целия пост
# 11
за малко да родя в 8-ми, но полежах в патологията и го задържахме Mr. Green и то как Flutter - аха да го пренося....
в края на краищата 5 дни преди термин си направих една голяма разходка, поядосвах се малко и резултата беше на лице след няколко часа  hahaha
Виж целия пост
# 12
10 дни преди термина. Но моето не се брои, защото раждах със секцио и лекаря така прецени.
Виж целия пост
# 13
за малко да родя в 8-ми, но полежах в патологията и го задържахме Mr. Green и то как Flutter - аха да го пренося....
в края на краищата 5 дни преди термин си направих една голяма разходка, поядосвах се малко и резултата беше на лице след няколко часа  hahaha
Все по-успокоително ми звучите   bouquet
Аз се шашнах и понеже лекарят при който ще раждам е в отпуска сега - чак понеделник ще може и той да ме види и да си каже мнението.
Виж целия пост
# 14
И първото, и второто бяха една седмица по-рано от термина.Не планирано.
Стискай до понеделник и после на доктор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия