molia za suvet

  • 537
  • 11
dnes mi e datata na termina ,no beb4o ne iska da izliza...i zapo4vam da se pritesniavam...dnes sum na pregled ,no ve4e ne znam kakvo da o4akvam...daite mi niakakav suvet molia Cry
Виж целия пост
# 1
Стигнала си дотук, браво, не се притеснявай..има майки раждат и след термина, отиди на прегледа и съм сигурна че и тетака ще ти кажат, има и преносени деца, ..успешно раждане   bouquet когато дойде момента

ето има даже подходяща тема за теб: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222442.0
Виж целия пост
# 2
Нищо страшно не виждам. Може малко да преносиш. Терминът е ориентировачна дата на раждане и рядко се случва бебето да се роди точно на него.
След като днес си на преглед, гинеколога ще ти каже какво ще правите.
Виж целия пост
# 3
С второто си дете преносих три дена.Разхождах се,постоянно за да родя уж по-бързо. Grinning Не се притеснявай много често се случва бебчо да се преноси.
Успех  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 4
Нищо притеснително няма в преносването, освен ако не е прекалено дълго.
Докторът ще ти обясни. Сигурно от сега ще те викат всеки ден на преглед. Скоро ще родиш, не се притеснявай   Peace И успех! bouquet
Аз преносих три дни, имам чудесно момиченце.  Simple Smile Разхождай се повече, това помага също бебето да слезе добре надолу и да се намести за излизане.
Виж целия пост
# 5
нормално  е да преносиш няколко дни Hug Не се притеснявай Grinning желая ти леко раждане и да се радваш на здраво и чудесно бебче  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Blagodaria vi mnogo,ve4e sum malko po-spokoina i sled malko mislia da izliaza na razhodka ....mnogo ste mili
Виж целия пост
# 7
Ще ти препоръчам една дълга и приятна разходка ,аз предприех една такава и 24 часа след тази разходка родих .Може и да е случайност но ако искаш пробвай.Пожелавам ти съвсем скоро да гушкаш здраво , красиво бебе  и леко раждане.
Виж целия пост
# 8
Спокойно, никой не е останал "там" завинаги.  Mr. Green Явно му е много добре в мама и затова не иска да излиза. Ще се появи, когато му дойде времето. А ти не се измъчвай и хууубаво си поспи, че после ще ти липсва съня много.  Laughing
Желая ти спокойно да си дочакаш рожбата и най - лекото раждане. Hug
Виж целия пост
# 9
не се притеснявай ще излезе бебчо няма къде да иде  Flutter



Виж целия пост
# 10
нормално  е да преносиш няколко дни Hug Не се притеснявай Grinning желая ти леко раждане и да се радваш на здраво и чудесно бебче  bouquet  bouquet  bouquet
Peace Peace
Не се притеснявай,чакай,почивай си и си мисли за важния момент Wink
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай! Моите дъщери се родиха след термина и двете. Пък я ела ги виж сега  Mr. Green. Ако цикълът ти е по-дълъг от 28 дни е нормално да родиш след термина. При мен случаят е такъв. Пък и кой знае кога ти е била овулацията. Божа работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия