бактерии в тънкото черво

  • 4 568
  • 7
Моля за съвет-утре ще отида и при лекарката, но.......
В 8 седмица от бременността  съм. Получих ужасен обрив по деколтето, започнаха да ми излизат пъпки и по лицето-направих си изследвания-оказа се бактерия в тънкото черво-последствия от българското черноморие. Дерматоложката не посмя да  ми даде антибиотици. Притеснявам се да не е опасно за бебето? Sick Мнения? Съвети........Благодаря
Виж целия пост
# 1
Какви са бактериите? Проблем със стомаха имаш ли - разстройство, повръщане?
Виж целия пост
# 2
Микроорганизъм: Candida sp. така пише на изследванията. Освен обрива-нямах други проблеми-освен, че постоянно ми се повръща, но не повръщам, и ми се спи перманентно-но това си е от бременноста. Сутринта имах малко разстройство-но мисля и ме боля стомаха, но ми се случва за 1 път
Виж целия пост
# 3
Забравих-стомахът си мие по принцип-здрав-нямам киселини, гастрит, не е чуствителен от храни.....Последните дни от морето таткото го боля корем, ходихме на лекар-възпаление на тънките черва, но не му направиха изследвания-само го гледаха на видеозон. Пи малко хапчета и му мина.
Виж целия пост
# 4
Кандида е вид гъбичка, не бактерия. Какви изследвания ти правиха?
Виж целия пост
# 5
Виж този сайт www.nanocom-bg.com.

Поръчах си книгата преодолей кандида на д-р Walter Last. Излекувах синът си от чревна кандида. В продължение на месец беше на диета без бързи въглехидрати, приемаше Цитросепт, половин час след това пробиотици, които съдържат ацедофилус и бифидо бактерии. Мисля, че Цитросепт може да се приема от бременни, обаче задължително се започва с малки дози.
Виж целия пост
# 6
Виж този сайт www.nanocom-bg.com.

Поръчах си книгата преодолей кандида на д-р Walter Last. Излекувах синът си от чревна кандида. В продължение на месец беше на диета без бързи въглехидрати, приемаше Цитросепт, половин час след това пробиотици, които съдържат ацедофилус и бифидо бактерии. Мисля, че Цитросепт може да се приема от бременни, обаче задължително се започва с малки дози.

какви са изследванията за чревна кандида? newsm78
Виж целия пост
# 7
Фецес. На детенце така откриха кандида- albicans.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия