околоо4но крем4е за до 30 год

  • 621
  • 5
Здравейте, може ли да ми предложите крем за около о4ите незнам какво да тарся за мойта възраст пък и да си кажа 4естно иска ми се да е хубава марка пък за първи път си търся за около о4и и съм толко неосведомена . Моля споделете, пък ако може и да е против първи бръ4ици около о4ите по добре Wink
Виж целия пост
# 1
А за над 30?
Виж целия пост
# 2
Здравейте, може ли да ми предложите крем за около о4ите незнам какво да тарся за мойта възраст пък и да си кажа 4естно иска ми се да е хубава марка пък за първи път си търся за около о4и и съм толко неосведомена . Моля споделете, пък ако може и да е против първи бръ4ици около о4ите по добре Wink

Не знам с коя марка да те посъветвам - ако идеш в голям козметичен магазин или дрогерия ще ти покажат поне 10 околоочни крема за тази възраст.
Аз миналата седмица бях в една дрогерия в Пловдив за медицинска козметика, където ти 'изследват' кожата и ти препоръчват подходящ за твоя тип кожа продукт. Лекарката ме посъветва да си взема френски крем и крема за околоочния контур на същтата марка. Околоочния го нямаше, но в събота ще го взема. Марката е Alpha KM (LED). И аз съм под 30г.
Общо мисълта ми е насочена да отидеш при някой, на който ще му пука за теб, а няма само да ти ги покаже на рафтовете.
При всички е индивидуално!
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 3
Във Варна дали има такива дрогерии, които да ти направят такава диагностика на кожата. Спомням си че преди години Санита има такъв център на 8ми приморски, но го затвориха
Виж целия пост
# 4
Във новата брошура на Avon има много добър крем за очи както за до 30г така и за 30+ .Кремовете са от серията Anew предотвратяват появата на бръчки  и намаляват тъмните петна и подпухналостта . Аз лично не съм използва този крем (на 18г съм baby_neutral ) но съм чувала много добри отзиви за него . Ако сте от софия и нямате дистрибутор на Avon насреща съм  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Моята майка е доволна от ANEW Clinical-Clinical Eye Lift от AVON. В 12 брошура е на 65 стр.Ако нямате такава влезте на www.avon.bg и натиснете  On-line   bouquetброшура-там се вижда ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия