Малките мърляви пищящи дрисльовци

  • 15 570
  • 91

http://209.85.135.104/search?q=cache:dsiu25h2Xg0J:january.bloghu … p;cd=50&gl=bg
Аз нямам коментар ooooh!
Ако вие имате , напишете !!!
Виж целия пост
# 1
Какво има да им коментираме на такива болни хора?! Силно се надявам Бог да закриля бъдещите деца на това същество! Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
Виж целия пост
# 2
Някак си не може да ме впечатли някакъв пост, писан преди повече от половин година от някаква проста "слива" в цикъл...
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Всякакви ненормални на тоя свят.........
Виж целия пост
# 4
то какво да коментираш има ли смисъл болна жена  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Без коментар !Жената  си е за съжаление!
Виж целия пост
# 6
Винаги съм поддържала мнението, че децата не могат и не трябва да бъдат на ничие работно място. Не съм променила мнението си и след раждането на дъщеря ми. Просто има някакви граници и никой не е длъжен да понася детското поведение. А иначе тонът и невероятната степен на интелигентност, които се набиват на очи от поста са просто потресаващи. За съжаление явно такива ще бъдат и нашите деца.
Виж целия пост
# 7
Сигурна съм, че доста е преувеличила нещата, за да изглежда интересна на останалите хлапета, които ще я четат. Тази възвишена дама е на 17-18 години някъде. Съдя по възклицанието й ОМГ, което на пубертетски означава "O, MAIN GOD" Tired
На мен пък са ми много тъпи тези... Много пресилено, наситено, много силни думи, закани и "пожелания". Не пише добре, ако това си мисли Peace.

Аз също не търпя разлигавени хлапета, между другото. И бих спряла всичко това, ако беше злосторника моето дете... Щях да си изчакам реда навън, ако действително хлапето беше толкова досадно. Но пък чак да си разбие зъбите и да се задави... малко малоумно ми звучи.
Виж целия пост
# 8
Да, или пък по-скоро инфантилно и недомислено.
Виж целия пост
# 9
Ню, малоумно е, да. Не мога да си представя, че човек, бил той и тийнеджър, ще е с всичкия си и ще изрече подобно нещо! Връзката с главния мозък куца - отказвам да повярвам, в противното.
Виж целия пост
# 10
Ееее, момичета, не ми казвайте, че на тази възраст сте се умилявали от бебенца и малки дечица по същия начин, по който се умилявате сега Grinning
За себе си с чиста съвест мога да кажа, че докато не ме "друсна" майчинския хормон, невероятно много се възмущавах на майките за това, че все са с предимство, на ревящите по улицата и тръшкащи се хлапета... Все си виках - някога ако имам дете НИКОГА няма да правя така... Да, ама правя - и за предимство съм настоявала, и тръшканици по улиците и магазините е имало... Едно са нещата на теория, съвсем друго - на практика.
Това, че една тийнейджърка разсъждава и се изразява по този начин, далеч не значи, че ще е лоша майка, когато й дойде времето, регне се във форума и стане редова "бременелка", "бремелинка" и т.н, а после - мама. Нормално е, поне според мен. Да не я съдим, а?
Виж целия пост
# 11
Ееее, момичета, не ми казвайте, че на тази възраст сте се умилявали от бебенца и малки дечица по същия начин, по който се умилявате сега Grinning

Не казваме това, но от липса на умиление до липса на възпитание и подобни разсъждения, границата е огромна. Мое мнение.
За мен не е нормално, сори. Спирам да пиша по темата.
Виж целия пост
# 12
Има една приказка, че винаги ти се случва точно това което най - много не харесваш. Кой знае какъв пакостник ще и се роди на тази госпожица и тогава ще проумее някои истини.
Виж целия пост
# 13
Има една приказка, че винаги ти се случва точно това което най - много не харесваш. Кой знае какъв пакостник ще и се роди на тази госпожица и тогава ще проумее някои истини.
Определено
Виж целия пост
# 14
Има една приказка, че винаги ти се случва точно това което най - много не харесваш. Кой знае какъв пакостник ще и се роди на тази госпожица и тогава ще проумее някои истини.
Така мислиш ти , но виж какво мисли този младеж/девойка:

"sequential Says:

… неуправляеми са децата на нефелни и простовати родители, често създали семейство по случайност, след като гаджето им - сервитьорка на 19 години - е забременяла случайно"

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия