нещо за апетит

  • 760
  • 12
помощ! Давайте съвети за повишаване ан апетита. Направо вече в чудо съм се видяла
Виж целия пост
# 1
Според нашият док, такова чудо няма.

Давал съм Мултисаностол, но за ефекта не съм категорична.
Виж целия пост
# 2
Ние ползвахме KREON 1000. Наистина има ефект,но само докато се приема CryСега сме пак злояди, защото не искам да яде от лекарства, колкото и да са безобидни.
Виж целия пост
# 3
може да попиташ в аптеката
Виж целия пост
# 4
На нашата кака много добре и действа Киди Peace
при нас от Мултисаностол нямаше никакъв ефект Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Апетон. Това са витамини+пчелно млечице. Много добре му действаха на Анди.
Виж целия пост
# 6
Апетон. Това са витамини+пчелно млечице. Много добре му действаха на Анди.
Чувала съм добри отзиви за Апетона, но не съм го ползвала.
Виж целия пост
# 7
За Мултисаностола-а съм чувала,че някои мами го дават като апетитовъзбуждащо,но дали има наистина ефект-незнам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
глад
Виж целия пост
# 9
Никакви препарати не помагат при нас. Единствено когато го натоваря физически е гладен и сам си иска. Има един батут в Южният парк, плащаш 2 лв. и детето скача колкото време поиска. Половин час там и ела да видиш после какви количества храна изяжда. На морето също много огладняваше след плаж. Повечко екшън трябва да му осигуриш на детето.
Виж целия пост
# 10
За Мултисаностола-а съм чувала,че някои мами го дават като апетитовъзбуждащо,но дали има наистина ефект-незнам Rolling Eyes
Аз го давах преди месец, защото бяхме болни и не искахме да хапнем нищо. дали той помогна, или просто, защото оздравяха, но проядоха.
Виж целия пост
# 11
ракийка със салатка Joy
Виж целия пост
# 12
ракийка със салатка Joy

това определено...

а по темата... Пепи имаше период на неядене. След това се и разболя. Пихме Киди, но не мисля че това помогна. При друго боледуване пи Леатон, но и това не мисля че оказа влияние върху апетита. По принцип си яде прилично детето, но в тези периоди на неядене не съм забелязала нещо да му събужда апетита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия