Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 449
  • 94
 Пазите ли си роклята от сватбата и къде евентуално сте я свряли? Вадите ли си я по романтични или не чак толкова романтични поводи за да и се порадвате или почти сте забравили за съществуването и? И сега кулминационния въпрос Mr. Green Обличате ли си я понякога...тайно? Mr. Green Аз отдавна не успявам да се нацибря в нея Laughing Явно по време оно съм била с мерки на скумрия  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1
навряла съм я в гардероба на дъщеря ми. не я обличам, щот е огромна - бях в седми месец бременна кат се омъжвах. не се сещам за нея... а дали да не я изпера... петната от сметана още стоят ooooh!
Виж целия пост
# 2
 А защо да е естествено, че е тайно ?
 Не е ли нормално, като си дал пари за нещо, после да можеш явно да си правиш каквото искаш с него.
Виж целия пост
# 3
Стига сте си сменяли никовете Close Сега се чудя какво да ти отговоря #Cussing out А за " тайното "... Ти какво?! Като са дадени пари що мацката да не си я носи като къщна роба ли  Grinning
Виж целия пост
# 4
За пазенето-пазя я, но и аз...
... не успявам да се нацибря в нея Laughing Явно по време оно съм била с мерки на скумрия  Crossing Arms
smile3521
Виж целия пост
# 5
Ужас! Не знам къде е.  Shocked
Виж целия пост
# 6
Нищо не вадя.  Mr. Green Нямам сватбена рокля. Два пъти съм се женила, пък на - нямам. И трети път ако се случи (не чети, мъжо!) пак няма да си купя.  Crossing Arms
П.П. От проклетия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не се прави Whistling
Виж целия пост
# 8
Aз пък бях с мерки на кит и въобще не ща да я видя...захвирленя е мръсна и опетнена в гардероба
Виж целия пост
# 9
Май е в гаража, не съм сигурна  Confused
Последно се опитах да я обелака да ме види мъж ми, щото тая рокла ми е от предишния брак, ама нямах никакъв успех. Явно и аз съм била скумрия  Cry
Виж целия пост
# 10
Не се правя. Тъкмо звъня на мама, за да я питам, дали не е у тях. Тя моята рокля е фамилна. 3 жени сме се женили с нея.
Виж целия пост
# 11
Само това остана - да се развея като лазарка.
Виж целия пост
# 12
Тя тая рокля с история  бе булка, как ще а запокитиш ooooh!
Виж целия пост
# 13
Полата си я пазя. Носих я скоро даже, по никак неромантичен повод - просто ми се носеше. Влизам в нея - да, на сватбата бях по-дебела Mr. Green Свряла съм я в гардероба, омачкана както всички други дрехи Grinning
Виж целия пост
# 14
Пазя я, намачкана в една торба в гардероба.
Иначе съвсем явно се опитах да се пъхна пред нея, правихме си шоу с едни приятели.Не и стигаха само двайсетина сантиметра за да се закопчае...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия