марка дамски превръзки

  • 5 393
  • 51
Знам, че пуснах същата тема, но на нея получих малко отговори, а и вече е на втора страница-а аз знам че отиде ли на втора страница вече не трябва да се отговаря!
Виж целия пост
# 1
Always sensitive & Everbel sensitive
Виж целия пост
# 2
Можеш да пишеш мнение и на 10 та страница да е отишла.
Виж целия пост
# 3
Можеш да пишеш мнение и на 10 та страница да е отишла.
аха аз незнаех ама то иде ли на втора трета страница и вече не се пишат мнения така че  bouquet
Виж целия пост
# 4
Каквито ми паднат.
Виж целия пост
# 5
Обикновенно взимам само Евърбел, от ежедневните Либрес , но понякога се случва и каквото ми попадне, ако моите са свършили да речем.
Виж целия пост
# 6
аз съм използвала всички видове олуейс, розовите либрес, но последък съм изключително доволна от евърбел и купувам от тях.пък ми излиза и по-евтино, защото цикъла ми е по-обилен.
Виж целия пост
# 7
Знам, че пуснах същата тема, но на нея получих малко отговори, а и вече е на втора страница-а аз знам че отиде ли на втора страница вече не трябва да се отговаря!
  това за втора страница не го знаех Peace
Виж целия пост
# 8
Всякакви стига да са памучни и тънки!
Виж целия пост
# 9
Можеш да пишеш мнение и на 10 та страница да е отишла.
аха аз незнаех ама то иде ли на втора трета страница и вече не се пишат мнения така че  bouquet
#Crazy  ooooh!
Ами то по тая логика всеки ще си пуска по няколко еднакви теми,само за да стои на първа страница.

А по темата-писах в другата Wink
Виж целия пост
# 10
Ползвам предимно олуейс , а от ежедневните единствено признавам дискрийт/ ползвам ги в слабите дни, а не всеки ден/.
Виж целия пост
# 11
Ползвам  олуейса,а  от ежедневните единствено признавам дискрийт
Виж целия пост
# 12
 Либрес,розова опаковка.
Виж целия пост
# 13
Всякакви стига да са памучни и тънки!
PeaceБез значение марката.
Виж целия пост
# 14
Либрес,розова опаковка.

Също! Много съм доволна, и тънки, и памучни, и много ми пасват на анатомията  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия