Какво направихте с пъпчето на бебо?

  • 4 301
  • 140
Какво направихте с пъпчето на бебето?Хвърлихте ли го някъде или го пазите или.....?Мами,моля да споделите.Благодаря ! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
нашето го хвърлихме в една банка  Laughing
Виж целия пост
# 2
Още е в къщи. Но не защото го пазим, а така и не реших къде искам да го хвърлим.
Виж целия пост
# 3
Пазим си го все още.
Виж целия пост
# 4
Седи си вкъщи, на секцията.
Виж целия пост
# 5
Ами вече трябва да е хвърлено, ама като не можем да решим къде Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз го пазя и не мисля да го хвърлям някъде.
Виж целия пост
# 7
нашето го хвърлихме в една банка   Laughing
И нашето. Peace
Виж целия пост
# 8
Паднало е в болницата и е останало там.
Виж целия пост
# 9
Вкъщи си е и нямам представа какво да го правя. Като порастне, ще си и го връча, да го хвърля където ще...  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
още е вкъщи не сме решили къде да го хвърлим Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И на двете пъпчетата ги пазя у дома, още нищо не съм измислила Thinking
Виж целия пост
# 12
И на двете пъпчетата ги пазя у дома, още нищо не съм измислила Thinking
Peace
Виж целия пост
# 13
И аз много се чудих какво да правя с пъпчето. Една приятелка, която живее във Виена ми подсказа идея, която много ми допадна. Тя каза, че го пази и ще го съхранява в специален албум, в който освен пъпчето ще събира всичко "първо" на бебето - първата отрязана косица, първият самолетен билет и т.н неща, които тя си реши. Така и аз го запазих и заедно с гривничката с номерчето и "етикетчето" от родилния дом мисля да ги приложа във фотоалбума, където ще подредя снимки от раждането до навършване на 1 годинка. А после .... ще пазим първото зъбче и какво ли още не...
Виж целия пост
# 14
Въобще не ми го дадоха от болницата! #2gunfireНе , че нямаше да изпадна в чуденка къде да го хвърля , ама много исках аз да си го изхвърля някъде. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия