Kam rajdalite sectio

  • 1 088
  • 18
Zdraveite, imam data za sectio, no ako usetq 4e bebo iska da izliza po rano, a az neznam koga bi stanalo,nali ne trqbva da se qde 9 4asa predi operaciqta? I kakvo sledva?
I drugo- vqrno li e 4e ako izvikam akusher ginekologa v bolnicata, a toi ne e na  smqna i izvarshi sectioto se pla6a 500 lv. Stava vapros za Burgas?
Izvinqvam se za pisaneto s tiq bukvi, no toq komp ne hvashta drugi.
Виж целия пост
# 1
За яденето - нали ще ти направят клизма, не се притеснявай. Peace Все пак това няма как да го предвидиш.
За плащането - не знам как е в Бургас, но щом викаш лекар с уговорка в извънработно време, това се плаща навсякъде. А цената ще ти я каже лекаря.
Виж целия пост
# 2
За яденето - нали ще ти направят клизма, не се притеснявай. Peace Все пак това няма как да го предвидиш.
За плащането - не знам как е в Бургас, но щом викаш лекар с уговорка в извънработно време, това се плаща навсякъде. А цената ще ти я каже лекаря.

 Peace
Виж целия пост
# 3
За яденето - нали ще ти направят клизма, не се притеснявай. Peace Все пак това няма как да го предвидиш.
За плащането - не знам как е в Бургас, но щом викаш лекар с уговорка в извънработно време, това се плаща навсякъде. А цената ще ти я каже лекаря.
 
  Подкрепям  Peace.
 
  Говори предварително с лекарят ти за сумата. Да не останеш "приятно" изненадана после  Wink
   
Виж целия пост
# 4
Момичетата вече са ти казали, прави се клизма така или иначе. Знаят си работата хората.
Сестра ми роди в Бургас, няма такова нещо. В смисъл, че тя си му плати толкова, за колкото се бяха уговорили. Независимо, че не беше на смяна, когато бебето "тръгна".
Виж целия пост
# 5
Za pla6aneto - imah vpredvid 4e na bolnicata (zdravnata kasa) se pla6a 500 lv. za sectio, ako povikash doctor koito ne e na smqna, a ne na doctora, tova si e otdelno.Pone taka sam 4ula. Nali vsqka bolnica si ima cenorazpis za razli4nite uslugi. Moge bi trqbva da otida az tam na mqsto da go pro4eta tozi cenorazpis.

Blagodarq na otgovorilite!
Виж целия пост
# 6
Аз също раждах планово  секцио(близнаци) и ми казаха за яденето.Да естествено аз не ядох но при мен нямаше клизма и незнам защо но всичко мина нормално.А в интерес на истината това ми беше най-големият страх.За докторите и при нас се плаща но попитай за по сигурно
Виж целия пост
# 7
Ако си избираш екип за операцията, със сигурност ще платиш на болницата извън пътеката от Здравната каса. На лекаря и анестезиолога се плаща отделно по уговорка между вас.
Но не се притеснявай, рядко се случва раждането да изпревари термина и съответно назначената дата за планово секцио /е, на мен ми се случи и при двете бременности, но аз бях изключение!/
Виж целия пост
# 8
Аз бях секцио. Сутринта бях закусила (никой не ми каза, че не трябва да ям) и така отидох на консултация (в 8 часа). Там стана ясно, че ще раждам и понеже бях закусвала, ми дадоха да изпия нещо (много е гадно, но го пиеш на един дъх, за да не го усетиш), за да повърна това, което бях изяла - клизмата е отделно.
Виж целия пост
# 9
Храната не е ли свързана с упойката, а не с клизмата или се бъркам?Нали не трябва да си пил и ял, за да могат да ти поставят упойката?

Леко раждане ти желая! Grinning
Виж целия пост
# 10
Храната е свързана с упойката. А какво да кажат майките, които са имали непланирано секцио, като мен, а два часа преди това са яли, като за последно (пак като мен)?
Виж целия пост
# 11
Но не се притеснявай, рядко се случва раждането да изпревари термина и съответно назначената дата за планово секцио /е, на мен ми се случи и при двете бременности, но аз бях изключение!/
Бе то и аз съм изключение, значи не е толкова рядко, явно... newsm78
Виж целия пост
# 12
Казаха ми да не ям в деня на операцията, а тя беше в 13ч. Последното ми ядене беше предната вечер. Клизма пак имаше.  Blush
Виж целия пост
# 13
Родих с планово секцио в Бургас. Знаех, че не трябва да ям. Не бях яла от обяд на предния ден. Сутринта в 10.30 влязох в операционна.Не ми правиха клизма. За щастие...Клизмата след секциото ми стига... Sick
Виж целия пост
# 14
В деня, в който родих си закусих към 9 сутринта.След около 2 часа ми изтекоха водите и в 16 часа родих със секцио по спешност.Без да са ми правили клизми и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия