протектор за матрак по-голям

  • 942
  • 7
Здравейте,
бих искала да попитам откъде мога да купя протектор за матрак, който е по-голям: персон и половина е леглото.
Имам протектор единичен, но искам да предпазвам и друго легло, което е по-голямо.
Има ли магазини в София, където се продават такива материи като текстил подплатен с найлони и е с ластици отстрани, така че да можеда се подгъва под матрака и да предпазва?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Може да провериш в санитарен магазин.  Ето ти и сайта на фирмата, чието производство е чаршафчето на леглото на сина ми  http://www.livia-m.com/   Там има адреси на магазини, в които се продава продукцията им.
Виж целия пост
# 2
В Хепи дриймс ги шият по поръчка . Оттам дори и с протектор за кръгло легло можеш да се сдобиеш.
Виж целия пост
# 3
В Хепи дриймс ги шият по поръчка . Оттам дори и с протектор за кръгло легло можеш да се сдобиеш.
Да, аз скоро им звънях и наистина правят по конкретен размер.
Виж целия пост
# 4
Az si kupih ot magazin Christior na Ruski Pametnik, imaha njakolko vida. Malkija se napishkava ot vreme na vreme i matraka si ostava suh.
Виж целия пост
# 5
В Хепи дриймс ги шият по поръчка . Оттам дори и с протектор за кръгло легло можеш да се сдобиеш.
Да, аз скоро им звънях и наистина правят по конкретен размер.

Токущо звъннах и ми казаха, че правят наистина по размери.
За големина 1.90х82 каквито са нашите легла в детската ще ми струва 32 лв.
Но трябва да ида в някой от магазините, така по телефона не може да се поръча.
Ей това не е много удобно да се разкарвам два пъти, но ще го сторя  Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
благодаря за отговорите, искам да споделя мнение.

Никак не съм доволна от протектора на Хепи дриймс!Излезе ми 59лв и чаках 10 дни, получих нещо което и сама можех да ушия!
Бял хавлиен плат върху мушама и отстрани има едни ластици кръстосани, които се поставят под матрака. Да ама тази мушама се плъзга и е адски нестабилна и неприятна!

Аз исках да си купя с ластици отстрани изцяло, които се подпъхват под целия матрак и не позволяват мърдане, а тези са само четири ластика в четирите ъгъла и адски нестабилни.

Утре хуквам в другите магазини, за които прочетох тук да си търся истински протектор.
Нелюбезни бяха и продавачките в магазина срещу НОИ  въобще не ми показаха мостра какво поръчвам. Накраха ме да чакам 15 минути при положение че нямаха клиенти.

Много съм разочарована, защото преди време една пирятелка от Австрия ми донесе много хубав протектор за 17 евро, но аз го дадох щото не ми трябваше. Просто явно трябва да си поръчам пак от чужбина, защото тук шият някакви боклуци, колкото някои хора да си намират работа и да изкарат някой лев - но това не става за легло въобще!
Виж целия пост
# 7
Добре де, ама тези протектори за какво са като бебетата са все с памперси. И аз имам такива, но досега не ми се е случвало да ми намокри матрака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия