christian of roma

  • 2 056
  • 19
Къде мога да намеря в София продукти на Christian of Roma?
http://www.christianofroma.com/?p=products

Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1
сигурно есента ще има арена на красотата и там имат щанд
Виж целия пост
# 2
Извинявам се, побут  Grinning
Виж целия пост
# 3
запис,
моята фризьорка ми хвали много маската им за коса с кокос
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм доста техни работи и ми допаднаха определено.
Ще следя темата Wink
Виж целия пост
# 5
Имам бегли спомени, че преди години ползвах нещо тяхно за коса, и не бях никак очарована.
Виж целия пост
# 6
Едно време май по каталог се продаваха тези продукти,или аз се бъркам?!
Нищо конкретно не знам за тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
В едно малко магазинче на "Алабин" до съдебната палата. продават козметика за коса и имат повечето от сериите на Christian of Roma. Ползвала съм маска за коса, кристали, матиращ шампоан за руса коса, бои за коса - от всичко съм много доволна. Цените са съвсем леко по-високи спрямо масовата козметика от типа на Шварцкопф, Гарниер и т.н.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам кристалите им за коса UNA  и съм страшно доволна,препоръчвам ги на всички.А сега съм си поръчала една маска,дано и тя да ми хареса.
Виж целия пост
# 9
 PeaceДоста противоречиви мнения съм чувала за тях-от много хубави-до такива ,че са "гаражна козметика".В интерес на истината италиянеца ,който ги внася в България е много смешен и бизнеса му обхваща какви ли не неща...Поне в началото-преди години раздаваха  под път и над път едни промоционални техни торбички с кремче,соли за вана и още нещо имаше newsm78-и точно те бяха  наистина с ужасно и под всякаква критика качество. ooooh!
Но напоследък са разширили асортимента и качеството-аз лично ходих във фирмения им магазин/в Пловдив/-напазарувах си доста неща за косата-боя,кристали,спрей с  UV ф-р за коса,маската с кокос/за третирани коси 500мл. 13лв/ и др. И останах доста приятно изненадана от качествата и действието им.Но не носят името Кристиян оф Рома-те се явяват явно само вносители на доста качествени вече ,италиянски продукти за коса. Hug
Виж целия пост
# 10
Това магазинче на Алабин много го обичам
Виж целия пост
# 11
запис,
моята фризьорка ми хвали много маската им за коса с кокос
Аз съм я ползвала тази, не ми хареса изобщо. Naughty Голяма е много, коло 500 мл., дори наскоро я изхвърлих
Виж целия пост
# 12
Това магазинче на Алабин много го обичам
A къде по-точно се намира?
Моля  Grinning
Виж целия пост
# 13
Маската с кокос съм ползвала. Става, но не е нещо особено. Цената и е доста ниска.
Виж целия пост
# 14
Това магазинче на Алабин много го обичам
A къде по-точно се намира?
Моля  Grinning

Като тръгнеш по "Алабин" (отляво на съдебната палата) и повървиш около 50 метра ще го видиш вляво. Магазинчето е мъничко, но много добре заредено. Има неща, които не съм намирала никъде другаде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия