За Фърбитата

  • 3 618
  • 40
Имаше тема за Фърбита и много се запалих да взема на Дария, още повече, че помня преди години племениците ми имаха такава играчка и беше много забавна. Най-после намерих Фърби в магазина до нас, но продавачката каза, че той не говори, т.е.говори само на фърбешки. Моля ви ,ако имате подобна играчка пишете как беше при вас-детето ли я научи да говори и от къде точно си го взехте. Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Embarassed прощавай за каква играчка говориш или аз съм назад?
Виж целия пост
# 2
Имаме даже две,но мислех,че отдавна им е минала модата,те са на голямата дъщеря отпреди 6-7 години. Бяха ги пуснали в Макдоналдс,заедно с книжка с преведени няколкото думички,които казват ужким на фърбешки, те звучат нещо като "нулу","миа" и др. такива.Нищо особено-приличат на врабчета с уши.
Виж целия пост
# 3
Дайте снимка, за назадналите.
Виж целия пост
# 4
  Нямаме,но тепърва ще се интерисувам и ще купувам.Разбрах,че имало и вносни/американски/Фърбита с много,ама много функции,които ядяли,говорели,изразявали различни емоции и т.н.Били предназначени за различни възрасти и с постепенно усложняващи се функции.
 Който знае повече-да казва.
Виж целия пост
# 5
Ето това намерих с търсачката:
http://www.kidsbg.com/home/modules.php?name=News&file=article&sid=644


Виж целия пост
# 6
Фърбитата в МакДоналдс бяха някакво много бледо копие на истинската играчка. Виктория "уби" своето Фърби с прегръдка в изблик на чувства. На голямото Фърби (огромно и "раждащо") му затрихме ключа за рестартиране.
Май е време за ново. Thinking
Виж целия пост
# 7
Добре а някой ще ми каже ли къде мога да си закупя тук в България Фърби?А в Лондон ги има сигурно нали?
Виж целия пост
# 8
За първи път разбирам, че това нещо се казва Фърби  Crazy

...,ако имате подобна играчка пишете как беше при вас-детето ли я научи да говори и от къде точно си го взехте.

Как така детето я учи да говори  newsm78

Това да не е усложнен модел на тамагочитата, щом говори, яде и т.н.?
Виж целия пост
# 9
От години не съм виждала по магазините Фърби. Ако някой намери - да каже. Децата ми бяха прекалено малки, когато тези играчки бяха популярни, но мисля, че вече ще могат да се грижат за някое Фърби. Те са като механизиран домашен любимец.
Виж целия пост
# 10
Ама това чудо много скъпо, бре  Rolling Eyes
Колко време е "живо"?
Виж целия пост
# 11
Преди две-три години имаше в Марсел. Може да проверите дали няма пак. Ние не се справихме нещо с обучението му.
Виж целия пост
# 12
Ама това чудо много скъпо, бре  Rolling Eyes
Тия ОК ли са!? Същото, чисто ново, в еbay e макс 15 паунда.
Виж целия пост
# 13
Тези по - скъпичките, сигурно могат и да готвят  Mr. Green

Майтапа настрана, стана ми интересно това фърби. Преди малко в Продавалника четох, че го имало в Метро и в Бонжур. Но цени не се споменаваха.
Виж целия пост
# 14
Тези по - скъпичките, сигурно могат и да готвят  Mr. Green

Майтапа настрана, стана ми интересно това фърби. Преди малко в Продавалника четох, че го имало в Метро и в Бонжур. Но цени не се споменаваха.
Еми това за 15 паунда е най-скъпото в ebay и пише, че уж е най-новия модел, говори, и незнам си какво още прави повече от старите. ИМа и по 5-6 лири, старите модели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия