Я вижте колко умни са нашите бебета!

  • 1 309
  • 19
http://www.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1101038
Виж целия пост
# 1
Мда,така е,интересна статийка  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за статията.  bouquet За мен беше много интересно да я прочета.
Виж целия пост
# 3
МНого хубава статия - ами така си е бебечетата ни се раждат с висше образование Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Много сладка статия Party Party Party
Виж целия пост
# 5
Странно ми е това, че не сънували. Моето бебе първо се усмихна насън. Беше на няколко дни  newsm78.
Виж целия пост
# 6
Странно ми е това, че не сънували. Моето бебе първо се усмихна насън. Беше на няколко дни  newsm78.
Представяло си е мама... и манджата!   bombsMr. Green  chef И моето правеше разни муцуни на сън - от усмивка, до присвиване на очите и цупене на устнички за плач...  Joy
Виж целия пост
# 7
аз от първия ден бях убедена че е невероятно умен.....и всеки нов потвърждава това у мен Hug...благодаря за статията
Виж целия пост
# 8
И аз си мисля, че съм родила генийче, но пък от тази статия как стигнаха до извода, че бебетата са толкова умни. Става въпрос за функции на мозъка, не за ум дефакто. А това, че разпознават майка си... ми то няма ли го при всеки висш организъм - по миризмата се ръководят... Релано статията не подкрепя въобще тезата за по-умни, а за по-развити, отколкото... са ги мислели хора, които явно са нямали деца...
Виж целия пост
# 9
МНого хубава статия - ами така си е бебечетата ни се раждат с висше образование Heart Eyes
моето е с магистърска степен Crazy
Виж целия пост
# 10
Ами умно са.Като се родят толкова много информация трябва да запишат в мозъчетата си. Peace
Виж целия пост
# 11
"Детската памет принципно се различава от паметта на възрастните с липсата на автобиографичния компонент, т.е. малките деца дълго време не помнят себе си (докато мозъкът им не "порасне" до определена степен)."

Това правилно ли го разбирам,като си мисля,че именно заради липсата на този автобиографичен компонент,моята Калина например,на бебешките си снимки не се разпознава.
Или бъркам?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Интересна статия.
Виж целия пост
# 13
Не съм учен, но не съм съгласна с това, че не сънуват... Защо тогава иначе се стряскат и се разплакват, като само миг преди това са се усмихвали ... Върти им се нещо из главичките, едва ли е сън, но са определени чувства на спокойствие или тревожност - това пак си е сънуване  Peace
Виж целия пост
# 14
И на мен ми хареса статията  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия