Колко време държите пасираните плодове?

  • 578
  • 7
Мили майчета, моята хитруша днес тъкмо се събуди и аз побързах да й направя плодовото пюре (круша, малко грозде, банан) и когато бях готова, гледам.... тя пак заспала....  smile3506 Обикновено не го прави, но докато пак сe събуди само за половин час банана потъмня, крушата и тя малко.. а бяха толкова сладки. Някак си не посмях да й ги дам и ги изхвърлих. Направих и ново пюре. Но незнам, вие колко време бихте държали плодовете след като сте ги пасирали вече преди да ги дадете на децата, така че да има смисъл от тях?
Благодаря ви за отговорите!  newsm53
Виж целия пост
# 1
За да има смисъл - до 20мин е максималното време.
Но иначе не са отровни, не може всеки път да предвиждаме  Crazy
Виж целия пост
# 2
За да има смисъл - до 20мин е максималното време.
Но иначе не са отровни, не може всеки път да предвиждаме  Crazy
Peace
Виж целия пост
# 3
До 20-30 мин. както вече са ти писали, в противен случай просто губят ценните си витамини при контакта с кислорода.
Виж целия пост
# 4
Блонди ти е дала точен отговор. Би ли ми казала белиш ли гроздето преди да го пасираш? Синът ми не яде плодове и не се бях сетила, че мога да пасирам грозде заради люспата.
Виж целия пост
# 5
аз гроздето го белих преди пасиране
Виж целия пост
# 6
Ако ти се случи пак,направо си го изяж докато е прясно,а на бебка направи когато се събуди отново  Simple Smile.
Виж целия пост
# 7
Мерси на всички, много сте мили. А иначе гроздето не го беля, дъщеря ми е на 1 г. и половина. За по-малко бебче бих го белила... Но в сокоизисквачката не остава дори и следа от люспи, поне аз не ги забелязвам и малката никога не се е давила от тях;-)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия