Може ли пресни плодове за захранване?

  • 1 200
  • 16
От доста ровене и четене се пообърках вече и искам да попитам може ли пресни плодове за захранване на 5 месечно бебе или не и избщо добре ли е като идея да се започне с плодове?
Виж целия пост
# 1
Не, не може. Пресни плодове се препоръчват след 6 навършени месеца и след друго захранване.
Виж целия пост
# 2
Не, не може. Пресни плодове се препоръчват след 6 навършени месеца и след друго захранване.
И аз съм на същото мнение!
Дори плодовото пюре, което давах в началото беше от сварени, а не от пресни плодове!
Виж целия пост
# 3
И според мен е по-добре да захраниш с нещо друго,а след това да даваш пресен плод.
Виж целия пост
# 4
Не е добра идея и според мен. Пресните плодове колкото и да са полезни съдържат киселини, които са доста агресивни към стомаха. Особено когато става въпрос за така незрялата храносмилателна система на толкова малко бебче. Така или иначе не се препоръчват преди навършване на 6 месечна възраст.
Виж целия пост
# 5
Не е добра идея и според мен. Пресните плодове колкото и да са полезни съдържат киселини, които са доста агресивни към стомаха. Особено когато става въпрос за така незрялата храносмилателна система на толкова малко бебче. Така или иначе не се препоръчват преди навършване на 6 месечна възраст.
Peace
Виж целия пост
# 6
От доста ровене и четене се пообърках вече и искам да попитам може ли пресни плодове за захранване на 5 месечно бебе или не и избщо добре ли е като идея да се започне с плодове?

Да, може.
Виж целия пост
# 7
аз също от време на време давам пресни плодове и мисля че може и ти да го направиш
Виж целия пост
# 8
Аз също захраних с пресни плодове, моркови и Laughing ябълки като начало.
Виж целия пост
# 9
Рано ми се вижда.Цял живот ще си ги хапва,така че 1 месец по-късно не ми се вижда много време.
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се струва рано за пресни плодове.Изчакай поне още месец.
Виж целия пост
# 11
Аз мисля, че ако са минали термична обработка /напр. сварена и пасирана ябълка с АМ/ може...  newsm78
Виж целия пост
# 12
И аз мисля, че може. След като някои дават сок от пресни плодове на 1 месец, на 5 меседа да се даде пасирана ябълка, никак не е фатално  Laughing
Виж целия пост
# 13
А от кога може суров банан
Виж целия пост
# 14
Със суров банан може и малко преди 6 навършени месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия