Стига вече чалга!

  • 1 973
  • 37
Стига ориенталщина, стига цигания! Стига кючеци! Стига бездарни селяндури!

Подкрепете кампанията. Ако имате заведение, ако просто ви е омръзнала простащината, ако искате да живеете в европейска страна - използвайте този стикер:



Виж целия пост
# 1
 И какво означава този виртуален плакат? Който си слуша, ще си слуша и без да го антиагитираш  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не бих избрала серифен шрифт за забрани!
Както и бих другояче центрирала текста.
Добре, че не си ми мъж, че с тези ти кусури...
Виж целия пост
# 3
Не бих избрала серифен шрифт за забрани!
Както и бих другояче центрирала текста.
Добре, че не си ми мъж, че с тези ти кусури...
Да не са ти баннали личната?
Виж целия пост
# 4
И мен не ми харесва чалгата, ама тея дето я слушат, да си я слушат. Не ми пречат !!!
Туй, че не ги разбирам, си е мой проблем  Laughing
Виж целия пост
# 5
Така! Хайде, ако обичате, създайте си тема за  или против чалгата, а? Тук става дума за друго нещо, ама защо ли не се изненадвам, че никой не иска да вникне за какво точно...
Виж целия пост
# 6
Всеки има право да слуша каквото си иска!
100jane, каква е целта на тази твоя кампания и има ли въобще някакъв смисъл от нея?
Виж целия пост
# 7
Къде предлагаш Водачо да си залепим стикера?
Виж целия пост
# 8
... и има ли въобще някакъв смисъл от нея?
Имало ли е смисъл от Априлското въстание? Но са го направили. Защото какви хора ще са, ако не бяха опитали?!
Виж целия пост
# 9
Къде предлагаш Водачо да си залепим стикера?
В твоя случай - временно на клавиатурата, за да не ми оспамваш темата. Тя и без това няма да доживее пета страница, щото съм любимец на бадмините...
Виж целия пост
# 10
Сравнението ти с Априлското въстание е неуместно!
Виж целия пост
# 11
Сравнението ти с Априлското въстание е неуместно!
Напротив! Поробителят е все още тук - с музиката си, с дрехите си, с манталитета си. Отново имаме сблъсък на две цивилизации и ценности - ориенталска и европейска. Бих посочил иначе Стогодишната война...
Виж целия пост
# 12
Почти навсякъде се пуска и слуша чалга.
Но аз подкрепям, дано темата седи по-напред  Grinning щото ме дразни чалгето  Peace
Виж целия пост
# 13
Напълно подкрепям 100ян!  Peace
Виж целия пост
# 14
"чалга" е вече начин на мислене, начин на живот, с разни табелки нищо няма да напарвиш и няма смисъл.
По-добре следващият път когато компанията решава къде да иде изберете такова където ще свирят класика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия