операция на "перде" на окото

  • 5 462
  • 7
На баба ми и предстои такава операция.Някой знае ли дали има някакъв риск,защото на нея са и обяснили,че е лека операция и няма да има никакъв проблем.Но аз малко се притеснявам.Защо ли нямам доверие на нашите лекари?
Виж целия пост
# 1
Правилно са и обяснили. Операцията е рутинна и рисковете са сведени почти до нула. Няма за какво да се притесняваш. Баща ми и свекърва ми са с такава операция. Важното е след това да се пази баба ти, за да не получи кръвоизлив. Никакво телесно напрежение, да не вдига тежко, да си слага регулярно капките.
Успех! Няма от какво да се страхуваш. Peace
Виж целия пост
# 2
Има риск, ако премахването на пердето не става с лазер.
Родителите ми имаха такъв познат, който в последствие съжали, че се е оперирал. Не знам подробности.
Иначе с лазер процедурата трае около 15 минути.
Виж целия пост
# 3
Има риск, ако премахването на пердето не става с лазер.
Родителите ми имаха такъв познат, който в последствие съжали, че се е оперирал. Не знам подробности.
Иначе с лазер процедурата трае около 15 минути.
А колко ще струва една такава операция с лазер?
Виж целия пост
# 4
Не знам сега какви са цените. Майка ми се оперира преди 7-8 години, когато това беше в известна степен ново за БГ и цената беше около 500 долара на око.
Виж целия пост
# 5
и на баба ми й направиха. Жива и здрава е вече около 5-6г.след това.  Hug
Доколкото знам цената се определя и от това, какъв вид леща се имплантира...
Виж целия пост
# 6
И  на баба и правиха такава операция във Варна, май беше 400 евро ама не съм сигурна трябва да питам.
Няма никакви проблеми сега, и беше с лазер.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за инфото.Вече и назначиха дата за операцията ,ще струва 580лева за мека леща.Дано няма проблеми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия