5 неща в моя живот, заради които си струва да продължа.

  • 2 864
  • 44
Чета, чета, чета и ми става много мъчно. Чувствам се като Моканина, той кво казваше " колко мъка има на този свят господи". И след това се замислям ние се пак не сме като онва момиче легнали в каруцата на умирачка и да търсим "Бялата лястовиця" да ни е единственото спасение.
Сещам се аз как се чувствах преди няколко седмици. Бях много наранен и се питах защо аз съм толкова добър, а хората се възползват от това и ме мачкат. По случайност влязох в една църква и много ми помогна това. Видях, че всъщност има много добри хора, а и това като че ли не е най-важното. От тогава реших че е важно аз какво правя и че живота ми зависи изцяло от моите постъпки, а това до каква степен постъпките на другите ти влияят зависи изцяло от теб. Колко ти ще ги допуснеш да ти влияят.
Та... край с лирическото отклонение. Това по-горе (темата) е един много готин начин да се позитивира човек, щото в крайна сметка живота не е само лошост.

Обаче моите неща ще ги пиша утре щото ся ми се спи. А и водя интересен разговор в чата.
Виж целия пост
# 1
5 неща в моя живот, заради които си струва да продължа.

Зависи кога ми е необходим стимул...

В единия случай: 1. Нямам право на избор. 2. Няма кой да се грижи като мен за детето ми, за родителите ми, за клиентите ми....

В другия: Хубавото пиене, ядене...тези 4 неща...Слънцето, топлото, залеза...птичките и пчеличките най-общо казано.

А глобално - Изобщо не ми е хрумвало да спирам.
Виж целия пост
# 2
Заради самата мен,заради всичко през което трябваше да мина за да стигна до това което съм сега.Заради децата ми,заради  това ,че съм се заклела ,че повече никой нама да ги накара да страдат каквото и да ми коства това.Заради майка ми ,която ме е направила такъв благороден и смел човек.само 3  причини са,но те са достатъчни за да ме карат да живея пълноценно.Аз си казвам това всяка сутрин:"Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!!!"
Виж целия пост
# 3
Заради самата мен,заради детето ,заради хората които обичам и заради самия живот,който има и хубави страни!
Пък и не мисля,че заради един провален брак или връзка трябва да спре живота. Peace
Виж целия пост
# 4
Заради едното ми дете, заради другото ми дете, заради двамата, заради баба, заради хубавотот, което уж ме очаква... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
1. Синът ми;
2. Работата ми;
3. Приятелите ми;
4. Маман;
5. Сестра ми и сем.
6. Мечтите ми;
мога да продължа до 10 ... поне
Виж целия пост
# 6
Оф, освен за детето и за приятелите си друго не се сещам в момента.
М...му. Ма то стига всъщност. Па и сме здрави ... обикновено. Станаха 3. Брат ми - 4. Петото ще го мисля.
Виж целия пост
# 7
Аз пък живея заради надеждата, че утре ще е по-добре от днес  Grinning
Виж целия пост
# 8
1 заради живота си,па да не съм го намерила на улицата я Simple Smile
2. заради себе  си-готина съм Embarassed,ехее колко мъже ме очакват:)
3.заради детето е ясно,ама да спомена все пак.... Simple Smile
4. заради това което ми предстои в бъдеще,не мисля да го пропускам:)
5 заради яденето,пиенето,веселбите,приятелите хехехех  Joy
Виж целия пост
# 9
1. Заради сина си
2. Заради бебето си
3. Заради мен самата
4. Заради всички, които ме подкрепиха
5. За да мога да го питам след 20 години как е
Виж целия пост
# 10
5. За да мога да го питам след 20 години как е
Признавам си и аз за това живея!!!!И аз искам да го попитам как ще е когато аз дондуркам 1 си внуче,а той изпраща сегашната си дъщеря в 1 клас.И как ще гледа тогава децата в очите и ще им обясни защо!!!!И не само това де.защото аз не мисля ,че и нея ще изпрати в 1 клас.Познавам го,но не ми се иска и така да е защото това означава още едно дете, което ще страда.Аз и сега виждам къде съм аз и къде е той 3 години след раздялата ни.така ,че......
Виж целия пост
# 11
1.заради Вяра;
2.заради родителите ми;
3.заради мен;
4.за да му натрия носа някога  Twisted Evil;
5.и за да си хвана ново гадже - младо, умно и богато  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Любовта,Детето,Това, което предстои!
1.Изгревите
2.Залезите
3.Всеки миг, който ми е отпуснат Отгоре
4.Усмивките
5.Споделеността
Виж целия пост
# 13
Любовта,Детето,Това, което предстои!
1.Изгревите
2.Залезите
3.Всеки миг, който ми е отпуснат Отгоре
4.Усмивките
5.Споделеността
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Темата я сложих,за да си помислим какви са позитивните неща в живота ни, думата "продължим" е просто като израз показващ бъдеще.
Аз на кое се радвам в живота ми:
Детето и мен .... са ясни.
Ами заради миналите проблеми. Това, че съм ги преодолял би се обезмислило ако нямам бъдеще. Някак си старите проблеми за мен са позитивно нещо защото съм ги преминал, а и урок може да съм получил.
Заради бившата жена, защото си я обичам и се надявам да и мине треската по "любовника и" и да се съберем един ден.
Тъй като тя е прекрасна майка искам да ми роди още деца, заради тях. Е и да не са от нея за бъдещите ми деца.
Някак си имам много силно чувство за справедливост и обичам да помагам на незаслужено-страдащите хора(когато мога). Та заради тези, на които бих помогнал за в бъдеще.
 Морето, планината, селото ми, водата, огъня, земята, въздуха и любовта ( Laughing 5тият елемент).
Искам да пътувам, заради непосетените места.
Заради супер готините хора с които ежентуално ще се запозная.
Искам да видя България заможна.
Нещо, което е в много дълбоките ми мечти (нещо като измислица) искам да имам яхта с платна и да се науча да я карам и да познавам ветровете и морските течения.
Заради мацките, с които ще се забавлявам ако не се събера с жена ми. (с извинвнив пред вас дами  Embarassed).
Заради силата която ми е дал Господ да се справям с всевъзможни трудни ситуации.
За да се науча да не съм срамежлив.
Сигурно мога да пиша още. Може би нещата които са в бъдеще време не трябваше да ги пиша, но за мен мечтите са си нещо заради което си заслужава да се бориш.
Предполагам, че сигурно мога да измисля още много както предполагам, че и всеки от вас може повече. Малко скромничко го давате. То не че може да стане кой знае каква дискусия ама се пак помислете си за вас си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия