Омекотител?

  • 3 077
  • 36
От доста време ползвам омекотител Силан, но напоследък имам чувството, че изобщо не остава приятен аромат по дрехите от него. Даже сякаш и не омекотява  Rolling Eyes
Пишете за омекотител, от който сте доволни!
Виж целия пост
# 1
И от Семана, и от Медикс съм доволна.
Виж целия пост
# 2
APTA Peace Peace/ така ли се пишеше  Thinking, свърши ми , а не съм си купила нов/
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам Ленор - светло син. Доволна съм.
Виж целия пост
# 4
Страшно харесвам Ленор тъмно лилаво шише -ароматерапия. Страхотен и много траен аромат.
Виж целия пост
# 5
Aз харесвам черния Ленор  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
И аз преди ползвах Ленор и май ще се върна на него. Дрехите, които съм прала с него, още са запазили аромата си. Извадих едни дрешки на Калина, прани преди повече от половин година и още ухаят приятно.
Виж целия пост
# 7
ЖЪЛТ СИЛАН Peace
Виж целия пост
# 8
От доста време ползвам омекотител Силан, но напоследък имам чувството, че изобщо не остава приятен аромат по дрехите от него. Даже сякаш и не омекотява  Rolling Eyes
Пишете за омекотител, от който сте доволни!
И аз съм на същото мнение и затова от известно време го смених със "Семана" - зелена, жърта, розова или бяла /тези ползвам/ и съм много доволна - дрехите са много меки и ухаят дълго време приятно.
Виж целия пост
# 9
Фрош. Омекотява, мирише добре и е безвреден за околната среда Grinning

Ето как изглежда:


От същата марка ползвам течните препарати за пране и съм доволна. В Билла и Метро ги има, вероятно и в други магазини за почистващи препарати.
Виж целия пост
# 10
На мен любимият ми е Семана. Ползвам и Ленор, този цикламения и съм много доволна и от двата.
Виж целия пост
# 11
Жълтия на Семана и Ленор
Виж целия пост
# 12
И аз  Peace Моя е 2литра и е купуван доста отдавна, мирише си добре  Thinking
Жълтия на Семана и Ленор
Къде го намираш жълтия Ленор не е ли спрян??Аз преди ползвах него, но го спряха нещо и минах на Силан  Tired
Виж целия пост
# 13
От дълго време съм с Бял Ленор, ползвала съм и Семана и от него съм доволна.  Peace
Виж целия пост
# 14
Силан или семана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

X Реклама

Общи условия