Към момичетата раждали секцио

  • 2 035
  • 33
Здравейте, момичета,

Бих искала да Ви попитам колко време след раждането имахте цикъл?На мен ми тече вече 39 ден и се притеснявам не е ли много?
Както и тези, които са спряли кърменето колко време след това Ви дойде първия цикъл?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Лохиите ми спряха на 40 ден,цикъла ми дойде 5 месеца след раждането-кърмих 11 месеца!
Виж целия пост
# 2
Лохиите текат 40 дни  Wink
Виж целия пост
# 3
доста след 40 ден,за това и по -късно отидох на преглед.индивидуално е изчакай още две седмици и ако няма промяна върви на преглед
Виж целия пост
# 4
при мен след секциото имах много слабо кървене което отшумя за около две седмици newsm78
след един месец ми започна и редовната менструация /не съм кърмила/  bouquet
Виж целия пост
# 5
Кървенето при мен също спря и двата пъти около 40-тия ден. Цикълът ми дойде пърият път след първия месец -кърмих два месеца , втория път след третия месец - кърмих 4 месеца. Строго индивидуално е при всички е различно и за кървенето след раждането и за възобновяването на цикъла.  Peace
Виж целия пост
# 6
при мен след секциото имах много слабо кървене което отшумя за около две седмици newsm78
след един месец ми започна и редовната менструация /не съм кърмила/  bouquet

Долу-горе същият отговор е и моят.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми привършиха бързо лохиите. Цикъл - около 2м след секциото ми дойде. Кърмене - неуспешно.
Виж целия пост
# 8
в края на първият месец след секциото спряха лохиите и 1 седмица след това ми дойде цикъла.Не съм кърмила.
Виж целия пост
# 9
Лохии имах около месец, цикълът ми дойде след три. Кърмих два месеца.
Виж целия пост
# 10
Лохии имах само 10-на дена. Цикълът ми дойде на третия месец след секциото. Кърмих 3 месеца.
Виж целия пост
# 11
Не си спомням точно, но лохиите ми текоха доста дълго - във всички случаи минимум 40, а може би и повече дни. Цикълът ми се възтанови късно. Кърмих 10 месеца.
Виж целия пост
# 12
Лохиите текат 40 дни  Wink
и веднага след това ми дойде и цикълът Embarassed
Виж целия пост
# 13
Лохиите текат 40 дни  Wink
и веднага след това ми дойде и цикълът Embarassed
И при мен точно така беше. Кърмих 4 месеца и половина.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че към 40 дни, не съм си записвала, но помня, че доста работи дето ги бях чувала за 40те дни, се изпълниха точно. Дойде ми менструацията точно когато малката навърши 8 месеца. Кърмех до 2 години и 4 чесеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия