Къде е(са) детето(децата)ви? (деца до първи клас)

  • 2 645
  • 73
Скъпи мами.......Имам едно питане,което не искам да се превръща в полемика, дискусия(който желае да си отвори друга тема за дискусии), а ще съм благодарна ако се включите в анкетата - къде са децата ви,докато вие работите(а може и да не работите и да сте си в къщи с децата)? Или по друг начин казано - Децата или кариерата????

При мен важи последната опция - т.е. имам гъвкаво работно време и не винаги най-малкото е на ДГ понякога ходи, понякога е при мен. Въпреки,че в последно време по-често ходи на ДГ,а не е в къщи. Но общо взето ако имам възможност предпочитам да е при мен.  Големите са ученици и тях не ги включвам в анкетата.

Лично аз предпочитам да си гледам децата и колкото е възможно по-късно да започна с ДГ. Как е при вас? Ако съм пропуснала някоя опция - ще я добавя.

Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 1
На детска градина.
Виж целия пост
# 2
Аз гледам детето си  bouquet
Виж целия пост
# 3
И двете са на детска градина.

И двете баби/дядовци работят
Детегледачка - не можах да намеря, а между нея и градина за тази възраст предпочитам градината.
Работи ми се  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
На детска градина.
Работното ми време позволява да я взимам рано и след това сме заедно.
Виж целия пост
# 5
Доскоро майка ми я гледаше, но тръгна на градина. Аз я гледах до 2,4 години.
Виж целия пост
# 6
Матей започна да ходи на градина на 3г и 9м, дотогава го гледах аз. Криси ще си го гледам и него до 3г в къщи, после и той ще тръгне на градина.

Виж целия пост
# 7
Гледам си го...на 3 е
Виж целия пост
# 8
Големите са на училище естественно,а тази година ги записах и на занималня...Малкият предпочитам да е на ДГ,в случая за сега ясла,и не защото няма кой да го гледа,а заради програмите на обучение там...Но като цяло работното ми време е много относително,и когато не съм на работа,винаги съм с тях...
Виж целия пост
# 9
На детска градина.
Виж целия пост
# 10
На детска градина.
Виж целия пост
# 11
Ех, сбърках гласуването, помислих първоначално, че става дума къде са децата сега по време на стачката..... ooooh! Може ли да се добави опция за коригиране на глас към анкетата?
Виж целия пост
# 12
На детска градина
Виж целия пост
# 13
 На детска градина.
Виж целия пост
# 14
Моето е на детска градина.
А аз още нямам работа.

Но според мен средата там след третата годинка е по-интересна, обучителна и занимателна за едно дете.
А моето е от обожаващите градината и всеки ден си тръгваме след хиляди обяснения и обещния, че утре пак ще е там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия