ПАТИЛАНЦИ!

  • 34 567
  • 206
Страшно съм разочарована #Cussing out от единствения за съжаление на този етап увеселителен център. За пореден път установявам каква мърсотия е особено  в джунглата. Имам чувството че изобщо не се почистват тези съоръжения. Те са видимо мръсни. Кажете ми вие какво мислите, направило ли ви е впечатление? Водите ли децата си там?
Виж целия пост
# 1
Не съм ги водила в Патиланци от години. И да, последните пъти, когато ходихме, ми направи впечатление, че е мръсно. Това е и една от причините да избягваме това място за забавления.
Виж целия пост
# 2
Водила съм голямото и също съм разочарована,детето още повече.Последния път беше за рождения ден на "Патиланци",имаше много плакати и реклами за забавления и огромна торта за почерпка.Пустата торта я чакахме цял ден и никой от персонала не казваше кога ще я извадят.Хапвахме и пийвахме на крак,защото малкото масички на кафето бяха заети.Ужасна блъсканица и опашки за всичко+озвучението на мах. и не можеш дори сам да се чуеш,какво говориш!И докато чакаме детето все нещо трябва да прави-за едно,за друго,заминаха пари колкото да й бях купила цяла торта.Върхът на сладоледа беше,че към осем вечерта скапана и изнервена я пратих да пита за последно кога ще дойде тортата,а служителят й отвърнал:"Абе вие не разбрахте ли ,че торта няма да има!Е,наяде ли се сега,кво искаш повече?" #Cussing outТръгнах си с ревящо дете и то бях от последните издържали докрай.Малко след това чухме по високоговорителя,че вече има торта,но бяхме далеч и не пожелах да се върна,а детето се разрева още повече... #2gunfire
Виж целия пост
# 3
"Патиланци" не са ми квартална атракция и до там сме ходили (особено последните години) веднъж годишно. Пресни наблюдения за чистотата нямам. Но усещането ми беше, че мястото запада. Доколкото помня броят на атракциите беше намалял, а за родителите (ние ходим по топло време) нямаше места за сядане навън.
Слава Богу, че дъщеря ми вече е относително голяма за подобен род забавления.
Виж целия пост
# 4
Да, ходим, не много често, но е някакво разнообразие за него. Веднъж месечно е ок. Не виждам друга алтернатива.
В София Ленд беше по-приятно, но това е положението.
Виж, зоологическата градина за мен е ужасно преживяване, там почти не го водя.Опърпани животни, мръсни клетки, кошмар.
Ходим в двора на Военния музей, интересно му е да разглежда танкове, самолети и т.н. НО това е по-подходящо за момченца...
Виж целия пост
# 5
Голяма мръсотия и развъдник на бацили е Патиланци от вътре. Не се чисти, няма от къде да се проветрява. Имаме запор от педиатъра да ходим там след едно боледуване, което сина ми прихвана от там.
Виж целия пост
# 6
Хигиената е под всякаква критика. Играчките в малката джунгла не са почиствани от години. Откакто след посещение в "Патиланци" една колежка намери бълха в панталона на сина си... #Crazy Собствениците явно не само не желаят да инвестират, но и спестяват средства по др. начини. Ясно е, че не се чисти като хората. Защо няма реален контрол поне за това?
Виж целия пост
# 7
Защо няма реален контрол поне за това?

Защото никой не се оплаква (освен по форумите). И защото въпреки всичко е пълно с деца.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Защото никой не се оплаква (освен по форумите).
Веднъж писах мейл до адреса, написан в интернет-страницата им - никакъв отговор.
Веднъж поисках да говоря с управителя или собственика - гледаха ме тъпо, разправяхме се около 40 минути, така и не получих нито достъп до шеф, нито информация кой е и как да го открия.

Цитат
И защото въпреки всичко е пълно с деца.
Да, именно - макар че докато работеше София Ленд доста им беше "припарило" под краката - то не бяха промоции, не бяха намаления, не бяха реклами и удължено работно време... Ама на - пак останаха единственото място от  ТАКЪВ тип.

На мен определено МНОГО ми липсва София Ленд. И с нетърпение очаквам някой предприемач да построи нов такъв.
Виж целия пост
# 9
не съм ходила от около 1г. Но не ми липсва. Нямам й желание да ходя... Обаче сега, като се развали времето... къде да отидеш с малко дете, да се забавлява.

Мръсничко си е, да. Макар, че сега нещо като ремонт претърпя. Нали на 22.09 имаше РД. Но не съм влизала. Не знам дали има положителност в промяната му.
Виж целия пост
# 10
Върхът на сладоледа беше,че към осем вечерта скапана и изнервена я пратих да пита за последно кога ще дойде тортата,а служителят й отвърнал:"Абе вие не разбрахте ли ,че торта няма да има!Е,наяде ли се сега,кво искаш повече?"
Това е било страшна простотия Confused.
Ти що не му наби канчето?
Виж целия пост
# 11
Аз съм водила дъщеря ми точно два пъти, като на втория път се срещнах с управителя. Mr. Green
Платих за един час игра в центъра за най-малките, но дъщеря ми успя да "играе" само 5 мин. Бузките и пламнаха, изпоти се и се отказа . Опита се детето , но не стана.
И причината за това беше температурата в залата. Ужасно горещо, задушно, прашно и подтискащо. #2gunfire Това се случва през Август. Да разбирам, че беше лято, но  Naughty Питам за управителя, чакам доволно дълго време да се начеше и да излезе и го питам: Трябва ли да се случи с някое детенце да припадне от жегата тук или не дай боже нещо по-лошо за да се погрижите за поне малко от малко по-добри условия ?  #Cussing out
А той вдига рамене и казва: Ами да затворим ли?? newsm78
Ами , че затворете като не отговаряте на изискванията. Сложете си климатици, вентилатори знам ли? Подсигурете минимум условия за да печелите!!!!
Даваме ви парите си с надеждата децата да  се забавляват, а ние поне да отдъхнем, а то ....Ужас! Много лошо впечатление и за центъра и за ръководството.
Сигурна съм, че ако има поне още един подобен център, но качествен с нужните условия и комфорт ПАТИЛАНЦИ ще загине!

Просто в момента нямат конкуренция от гледна точка на мащаби и атракционни за децата, но от гледна точка на условия,чистота и отношение са далече, ама много далеч от цената която плащаме.

Виж целия пост
# 12
И аз да се присъединя към отрицателните отзиви, за мен Патиланци е ужасно недомислена работа! Водила съм дъщеря ми 2 пъти, като занапред нямам никакви желания кракът ми да стъпва там.
Да кажа още нещо за малката джунгла - като изключа безкрайната мърсотия, а и факта, че младите хора, работещи там съвсем нехаят за малките деца, мислите ли, че мястото на детската джунга е точно до симулатора на Боинг-а??? Такива звуци издава този самолет, че не е истина просто, масово дечицата се плашат и плачат, все пак това са малки дечица под 4 годинки (говоря за малката джунгла).
Искам да спомена и детските менюта. Еми да ме прощават собственицте на Патиланци, но тия детски менюта изобщо не стават да ги ядат дечица! Поръчах сандвича да е със шиницел (идеята е, че поне може би ще е месо)- е толкова подправки и лук имаше вътре, че на мен ми дойдоха в повече!  От него течеше мазнина, пържените картофки бяха повече от символично количество, а плюшената играчка вътре в кутията беше добра опряна в пържвените картофки, така че да попие мазнинка... А което най-много ме вбеси е следното: това ми беше препоръчано от продавача (вече не помня мъж или жена беше) като най-подходящата храна за малко дете Shocked #Crazy
А и още нещо което ме изуми - дядо й беше завел щерката - децата скачали по 2 на батутите... Цяло чудо е, че няма поражения...
Най-искрено се надявам да се пооправи, че на мен ми е в квартала и хич не знам къде ще я вода като позастудее
Виж целия пост
# 13
От личен опит:

Всеки един обект от подобен тип е регистриран, като постоянен търговски обект в съответната община. Тя издава разрешителни за ескплоатация, след представяне на протоколи за съответствие със санитарно хигиенните норми от ХЕИ/РИОКОЗ/. Въпросните протоколи би трябвало да се подновяват ежегодно.

Така, че ако имате оплаквания - насочете ги към Общината и РИОКОЗ.

Дори и да не се случи нищо съществено, поне ще ги накарат да поизчистят малко!
Виж целия пост
# 14
За мен Патиланци е най-гнусното и противно място за деца в София. Ние водим дъщеря ни в Арена и в детските кътове в Скай Сити и в Сити Центъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия