за играта на памперс!

  • 1 890
  • 30
момичета,преди време една мама беше пуснала тема да си пазим мечетата от памперс,защото октомври ще започне нова игра,някой има ли информация?
Виж целия пост
# 1
Каза някой, че ще има, но не се знае дали ще е с мечета или ще измислят нещо друго.
Виж целия пост
# 2
А аз наскоро чух ноември-декември...
Виж целия пост
# 3
Нищо не съм чула, но и аз пазя.
Виж целия пост
# 4
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?
Виж целия пост
# 5
къде да търся мечките?

До баркода.
Виж целия пост
# 6
И аз не знам, но имам мечки.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Извинявам се за глупавия въпрос, но какви мечета се пазят? Отскоро смених Huggies с Pampers и сега имаме два огромни пакета - къде да търся мечките?

  Всяка опаковка има по 2 мечета. Лилянчо ти е казала къде се намират.
 
  Миналата година получихме жирафчето, за което бяха необходими 18 мечета. Играчката е много готина  Peace.
 Най-добре е да се проверява в големите супермаркети, като Била, Европа и т.н., кога ще раздават специалните талончета.
Виж целия пост
# 8
Ясно! С нашите турбо опаковки ще събера 18 мечета за по-по-следващата прИмоция  Wink
Виж целия пост
# 9
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?
Виж целия пост
# 10
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 
Виж целия пост
# 11
Брат ми 2 месеца ще ходи като промотър по големите супермаркети и съм го предупредила.
Ако види момиче което рекламира памперс да попита.
Ако разбера нещо ще пиша.
Виж целия пост
# 12
и аз да попитам-като родих през юни,в родилния дом получих карта,събрах мечетата,пратих си писмото и вече 3 седмици си чакам пеещата играчка.не видях да е отбелязан краен срок за играта,ама да не би да чакам напразно newsm78някой да има инфо въпросната игра важи ли още?
Виж http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg.asp . На сайта на Проктър енд Гембъл пише, че крайния срок на играта е 30 юни 2007г.
Виж целия пост
# 13
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

 Tired Tired Уф, аман от не доразбрали.
Виж целия пост
# 14
РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА КАМПАНИЯТА

Кампанията се провежда в периода 9 декември 2006 г. – 30 декември 2007 г. и приключва при изчерпване на наличностите от предлаганите като награди продукти. Организаторът може да удължи кампанията чрез допълнение към този Правилник. 


 От тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия