не ми дава да мръдна от стаята

  • 1 198
  • 24
Момичета, моята дъщеря не ми дава да мръдна от стаята - щом изляза и надава страшен вой. Вече не иска дори с баща си да стои. Надявам се да е някакъв период, но съм сериозно притеснена и изнервена. Посъветвайте ме как да преодолеем този проблем?
Виж целия пост
# 1
Това е период,който ще отмине. Търпение.  Peace
Виж целия пост
# 2
Ами доколкото знам, има такъв период, който отшумява с времето. Моята буба също се нацупва като изляза от стаята, но после се успокоява. Моя приятелка има бебче на 8-9 месеца и също като теб направо е луднала, даже до WC- то не може да иде...дано мине бързо!  Peace
Виж целия пост
# 3
ами излизай и влизай за секунди първо, после за минутка, да вижда, че не е страшно, не си я зарязала и се връщаш. Играйте и на криеница зад вратата.
Не е живот това да не можеш да мръднеш от стаята навън Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Период е! При нас започна на 8 месеца и продължи около 5 месеца.

... даже до WC- то не може да иде...дано мине бързо!  Peace

За съжаление и при нас беше така!  ooooh! Минават тези неща, но неприятното е когато дойде някой умник и изкоментира "ми така си го научила".  #Crazy  newsm78 След този период ще започне някакъв друг - така са дребните!
Виж целия пост
# 5
Период е, и синът ми скоро все към мен протягаше ръчички, а сега не мога да го хвана. Mr. Green Иска само баща си.
Виж целия пост
# 6
Период е, ще отмине.
Виж целия пост
# 7
Явно при всички е така.Но отминава.
И Калина имаше такъв период.
Виж целия пост
# 8
аз мисля , че ще премине само дано е по скоро , че така нищо не можеш да си свършиш в къщи
Виж целия пост
# 9
Моя бебо също е такъв и то от няколко дни. Ходя с него в тоалетната. Ако аз съм там не иска в друг да стои. Лудвам нищо не ми идва на ум. Нито проходилка нито бънджи легло или шезлонг помага. Говоря и му пея от далече - нищо. Незнам и аз какво да правя. Най страното е че той не е с мен цял ден. Аз ходя на работа и като се приберем по принцип аз и баща му прекарваме еднакво време с него.  Thinking
Виж целия пост
# 10
И аз да те успокоя - ще мине! Когато и при нас беше така, доколкото си спомням около два месеца, се научих да се стискам и да ходя до тоалетната само в много краен случай  Laughing Сега ми е смешно, но тогава не ми беше. Но важното е, че те чакат все по-хубави моменти и че и тия трудности ще преминат! Peace
Виж целия пост
# 11
Търпение, търпение и пак търпение. Малките ни съкровища минават през какви ли не периоди и изпитват различни страхове. И в тоалетната сме ходили заедно. Влачех го навсякъде с мен. В кухнята, в хола... та веднъж се й къпах заедно с него. Той си седеше в кошчето, а аз набързо си измих косата. По това време се научих да се организирам и да свършвам всичката домашна работа докато спи.
Виж целия пост
# 12
Ние сме сега в такъв период от 1 месец сме така преди сутрин беше най послушен и си седеше кротко в кошарката, а сега сутрин става с рев като ме види да ставам от леглото и да се обличам и почва да реве,защото знае,че ще излезна от стаята Cry
Виж целия пост
# 13
Ужасен период е това! Wink Laughing
Виж целия пост
# 14
При Иво този период е в момента Joy Joy Joy Специално за тоалетната де,иначе си се заиграва естествено, но тръгна ли към ВЦ-то и не го взема с мен-край,рев и блъскане по вратата яко. Crazy
Иначе като бебе нямаше такъв период или поне аз не помня чак да не съм можела да изляза от стаята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия