Настоящи мами,моля за съвет!(Каква козметика?)

  • 1 129
  • 34
До 20 дена ще се появи моето бебче и искам да накупя повечето от нещата предварително,но по отношение на козметиката за бебе се затруднявам.Искам да купя шампоан за коса,шампоан или сапун за тяло(незнам кое е по-доброто,посъветвайте ме),олио за след баня и пудра за дупе(кремче за подсичане ми подариха)След обиколки по аптеки и магазини се обърках и разчетворих,преобладават на пазара 4 марки-Джонсън,Пенатен,Бюбхен,Мустела.На коя марка да се спра,коя Вие ползвате(ползвахте)за новороденото си бебче,доволна ли сте?Нуждая се от опита Ви! Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Бюбхен, много съм доволна от всичките им продукти!
Виж целия пост
# 2
Мустела,страхотни са.
Виж целия пост
# 3
От тези,които си писала - Мустела Peace
(Пусни анкетка Wink )
Виж целия пост
# 4
Бюбхен или Мустела Peace
Виж целия пост
# 5
Мустела, още от първия ден я ползвам и не съм имала никакви проблеми Peace
Виж целия пост
# 6
Seba med Peace  В началото, като новородена, я мажех с преварен зехтин. Пудра не сме ползвали- педиатърката каза, че прекалено изсушава кожата и пречи на порите да дишат. Кремчето за подсичане върши прекрасна работа. И още нещо- купи си  детския крем Бочко,върши чудеса  newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз редувам,досега съм ползвала Клоран,Мустела,сега сме на Себамед.Всички са добри,според мен за новородено е по-добре медицинска козметика-Мустела или Себамед.
Виж целия пост
# 8
Mустела! Peace
Виж целия пост
# 9

Подкрепям!
Виж целия пост
# 10
Бюбхен, много съ, доволна
Виж целия пост
# 11
Изполвам предимно Мустела и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 12
Като се роди малкия по препоръка на мн. майки му накупих продукти на Мустела, мн. бях доволна PeaceСлед време една позната ми каза че като поотрасна малкия мо га да му взема нещо друго(взех Бюбхен), не е задължително да продължаваме с Мустела, защото тя по принцип е медицинска козметика и е за деца с по-проблемна кожа.
Виж целия пост
# 13
За крем за подсичане-Бочко или Павлодерм;за мазане-ползвах Бюбхен-обринахме се,от Джонсън,Нивеа и Пенатен също се обрина и минахме на преварен зехтин.До към  6-ти месец,когато започнахме да я мажем с млякото на Бочко-не се обрива от него и е много добро,и сега си ползваме серията на Бочко.Ако имаш възможности-купувай Мустела-много е добра.
Виж целия пост
# 14
Използвам Мустела откакто се прибрахме в къщи.
Шампоан за измиване, мляко за след баня, крем за подсичане и кремче за лице, което не използвам след всяка баня.
Нямам никакви проблеми и съм страшно доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия