Морско свинче

  • 2 755
  • 17
Знаете ли рецепти за готвене на морско свинче? В Южна Америка ги ядат, вие пробвали ли сте? Панитано, печено, пържено, както и да е.
Виж целия пост
# 1
Извинявай за въпроса, ама имаш предвид тези морски свинчета, които се гледат в аквариумите или не? (домашните любимци)
Виж целия пост
# 2
Какво ти е направило горкото? Sad
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Roshalche
Извинявай за въпроса, ама имаш предвид тези морски свинчета, които се гледат в аквариумите или не? (домашните любимци)
Точно тях! Ама нашите са големи колкото дивите (т.е. нямат много месо), а там понеже ги отглеждат от векове и си имат разни породи за месо, ама принципно и дивите стават за ядене. Съпоставката е като див и домашен заек.
Виж целия пост
# 4
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!
Виж целия пост
# 5
Янтричка ,мила, ти да не ги въдиш и да са ти в повече,че питаш? Grinning Шега,разбира се!Не съм чувала за тях ,честно!Виж за кучетата във Виетнам,че се отглеждат специални породи за угояване и ядене съм чела.Макар ,че по едно време като се бяха появили виетнамците из Бургас ,рязко спадна популацията на бездомните такива,без да са от техните спешъл породи... Laughing
Виж целия пост
# 6
Честит първи април май...
Виж целия пост
# 7
Цитат на: alma
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!

 И аз така .............
Виж целия пост
# 8
Темата вярно е подтикната от първоаприлско настроение, но също така е истина и че морските свинчета в Южна Америка си ги хапват угоени.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: alma
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!
А аз да  Sick...  Wink
Виж целия пост
# 10
Янтра, отиде ми апетита за днес Sick
Как може да пишеш такива работи Shocked
Виж целия пост
# 11
#Shocked  #Shocked  #Shocked
Виж целия пост
# 12
Ееееее, магарешко съм яла, змия и костенурка съм яла, алигатор съм яла, какво ми пречи и морско свинче да опитам?  Laughing  Laughing  Laughing Не ме замеряйте с домати де!  #Splat  #Splat  #Splat
Виж целия пост
# 13
Хайде стига с тия свинчета, че имам едно вкъщи - много е симпатично и не мисля че бих го изяла.
Виж целия пост
# 14
Янтра, ти голяма хала си била! Де що жива твар видиш и тряба я опиташ на вкус! Ламя!  Wink
АЗ пък гледам декоративния зайек   Yum и се чудя как се яде обикновен подобен. Не че не съм хапвал  Embarassed , но повече няма да правя така. Човек тряба да има малко жалост към гадините! Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия