Beta HGG 1174

  • 663
  • 8
Момичета, не знам дали темата ми е за тук, но ми се вижда че сте доста осведомени.
Бременна съм, според резулата от кръвния тест: Beta HGG 1174, само че съм пила Ескапеле.
Искам да ви питам знаете ли как влияе levonogetrel (основната съставка на ескапеле) върху плода? На мен ми се струва висок Beta HGG, ако знаете и нещо по този въпрос.
Имам малко и дете и бременността не е желана. Все още не мога да взема решение, искам да имам "пълната картина". никъде не мога да намеря инфо за последствията на ескапеле върху плода.
Виж целия пост
# 1
Темата не е за тук!!! Crossing Arms
Консултация с гинеколог - вагинален ехограф и аборт му е майката ...
Виж целия пост
# 2
Извинявам се, ако темата не е за тук.
Виж целия пост
# 3
Извинявам се, ако темата не е за тук.
Пусни я в Здравния. Мисля, че ще ти отговорят. Не съм компетентна- иначе бих ти отговорила,независимо за къде е темата. Все пак това е форум за взаимопомощ  bouquet
Виж целия пост
# 4
Май няма желаещи за взаимопомощ.
Виж целия пост
# 5
Нека модераторите да преместят темата в Здравният-Моля Ви,момичето все пак има нужда от съвет-явно тук не знаем нищо по въпроса!
Виж целия пост
# 6
За лекарството, което си пила, не мога да коментирам нищо. Консултирай се с акушер-гинеколог.

Цитат
На мен ми се струва висок Beta HGG, ако знаете и нещо по този въпрос.
Към средата на бремеността бета ЧХГ става в шестцифрена стойност, тъй че споко. Колкото е по-високо и съответства на гестационната седмица, толкова по-добре. 
Виж целия пост
# 7
Моля, модератор да изтрие темата. Така или иначе ще ходя на лекар. Благодаря на отговорилите
Виж целия пост
# 8
красето,
най-добър съвет можеш да получиш от гинеколог.
Желая ти успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия