От къде да си купя гардероб от плат?

  • 27 832
  • 35
Търся да купя, но никъде не намирам.
Проверих в Метро, Практикер и Mr.Bricolage.
Сещате ли се някъде да се продава във Варна, София или друг град?
Виж целия пост
# 1
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.
Виж целия пост
# 2
И аз търся такъв гардероб, но засега удрям на камък.
Виж целия пост
# 3
Мисля ,че в Метро съм виждала такъв  newsm78
Виж целия пост
# 4
В Метро съм виждала някога , потърси в по - старите им каталози и попитай по телефона.
Виж целия пост
# 5
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.
колко струваха тези стойки?
В Метро съм виждала някога , потърси в по - старите им каталози и попитай по телефона.
няма, търсих там
Виж целия пост
# 6
Виждала съм такъв в теле шоп, по едно време получавахме такива малки каталог- брошури у дома, не бяха кой знае колко големи и струваха около 40-50лв. провери в google  за теле шоп- може да намериш нещо подходящо, аз ще потърся и ако намеря ще пиша.
Виж целия пост
# 7
Имаше в Практикер - София, но ... преди 2 години.
Виж целия пост
# 8
УФ!Светнете ме откъде  да си купя гардероб от плат!Виждала съм в магазини за дрехи втора ръка,но за съжаление само единичен и трябваше да се окача ва закачалкаНо все пак тези магазини секонд хенд са ми надеждата.Все някога там ще открия.Появиха се и калъфи /не като досегашните/,по -големи за дрехи.Но все пак,ако срещнете гардероб от плат,кажете!Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 9
Виждала съм такива в Практикер и в магазин за 1 лев.
Виж целия пост
# 10
Как изглежда това чудо?
Виж целия пост
# 11
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.
колко струваха тези стойки?

Моята беше около 80 лева, метална, с телескопични тръби /регулира се дължината на тръбата за закачалки/ и в най- разтегнат вид е почти колкото трикрилен гардероб /заедно със страничната част с рафтчетата/. На колелца е и се мести лесно. Ето ти линк: http://www.como.bg/comoproducts/pr.1065.all.1
Виж целия пост
# 12
В Практикер съм виждала да продават такива.
Виж целия пост
# 13
В Практикер съм виждала да продават такива.

в Практикер Варна няма, в София има ли?
Виж целия пост
# 14
В Пловдив съм виждала,но преди време.Скоро ще ходя и ако има ще ти пиша на лични. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия