Сърцето ми се е свило! Казаха ми да чакам, а аз невярвам че се налага.

  • 1 623
  • 2
Дъщеря ми е на две и половина години. Преди известно време забелязахме със съпруга ми, че криви дясното оченце и то от време на време. Не е болка за умиране, но на мен сърцето ми се е свило! Водихме я на детски очен лекар в София. Там се опитаха да проведат прегледа като на голям човек. Да седне пред огледало и с едно закрито оченце да казва какво вижда на отразената таблица. Тя обаче е много палава и любопитна и изобщо не можахме да я прилъжем да да направи това, което се искаше от нея! Моите наблюдения са, че има много остро зрение. Само дето от време на време криви оченцето си и то когато гледа в страни. Не мога да повярвам, че при толкова съществуващи нови апарати не е възможно да се проведе преглед и на по-малко дете. На нас очната лекарка ни каза да я доведем пак след като навърши три годинки и тогава не било сигурно дали ще може да се проведе прегледа! Мисля си също, че ако има сериозен проблем е по добре да се установи по от рано. Въпроса ми е има ли място, където да могат да проведат адекватен преглед за нашия проблем?  Praynig
Виж целия пост
# 1
Здравейте! При вас най-вероятно се касае за лениво око. Това, което го криви го изключва от зрението, но реално си вижда с него. Добре е да се консултирате с доц. Алексиева- нач. на детска очна клиника в Александровса болница.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ви, д-р Слънчева! Мога ли да ви помоля да ми оставите на лични, телефон на доцент Алексиева, или поне на Александровска болница. Не съм от София и ще ми е много по-удобно, ако мога да запиша час по телефона а не лично. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия