за Globul

  • 684
  • 9
някой знае ли как се проверява фактура на глобул през интернет като влезна във сайта после къде .........
Виж целия пост
# 1
сигурна ли си че точно тук си искала да пуснеш тема? форума е Красива мама Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)
Виж целия пост
# 3
Влизаш като да изпращаш sms ,но по долу пише твоята online-фактура (или нещо такова), но трябва да имаш акаунт
Виж целия пост
# 4
БЛАГОДАРЯ ти stella_16
Виж целия пост
# 5
да имам акаунт къде трябва да се регистрирам
Виж целия пост
# 6
www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
МНОГООООООООО ти благодаря
Виж целия пост
# 8
www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Simple Smile

Дам  Peace

да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)

Ако я беше пуснала на правилното място и там щяха да ти отговорят също, не подценявай и останалите Раздели на форума  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Няма да местя темата в "правилния" форум, защото вече отговор е даден. Но, Patenceto84, моля те, занапред имай предвид, че отделните подфоруми все пак са предназначени за обсъждане на различни въпроси.
Независимо от впечатлението (правилно или не) на отделните потребители относно тяхната посещаемост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия