Избелващ крем

  • 20 374
  • 15
Бихте ли ми препоръчали ефикасен избелващ крем.След лятото забелязах по кожата си много пигментни петна и лунички и сега се чудя какъв крем да си взема за да се поизчисти лицето ми.И колко време се използва подобна козметика?
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, че краставичните кремове и такива с лайка имат добър ефект. Аз лично не съм пробвала. Но една консултация с дерматолог мисля, че е добър вариант  Peace
Виж целия пост
# 2
Има най-различни избелващи кремове. Аз съм ползвала този крем на Clinians с екстракт от грозде.
Сега мисля да си купя на Bioderma Photoderm Spot 50+  Grinning
А една моя колежка пък е много доволна от някакъв избелващ крем на Oriflame.
По принцип е много важно за склонните към образуване на пигментации кожи употребата на кремове с висок SPF  Grinning
Виж в тази тема. Има доста полезна информация   bouquet

Виж целия пост
# 3
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4 аз лично съм доволна от избелващия тоник и крема - петната избледняват, но не изчезват .Сега е подходящ сезон за химически пилинг с него изчезват, но след това 5-6 години трябвало непрестанно мазане с ув- филтър, че пак се появяват.Кожата имала памет/защо ли само за лошите петна а не за чистата кожа????????????/
Виж целия пост
# 4
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4 аз лично съм доволна от избелващия тоник и крема - петната избледняват, но не изчезват .Сега е подходящ сезон за химически пилинг с него изчезват, но след това 5-6 години трябвало непрестанно мазане с ув- филтър, че пак се появяват.Кожата имала памет/защо ли само за лошите петна а не за чистата кожа????????????/
А тези кремчета само по интернет ли се поръчват,защото не съм виждала подобни в аптеките
Виж целия пост
# 5
Май ще взема предвид предложението на Мижка,защото за козметиката но Клиниас имам добро мнение.А инъче,когато си купувам крем винаги се старая да е със по-висок слънцезащитен фактор,но кожата ми е много светла и нежна и все се появяват.
Виж целия пост
# 6
на мен ми препоръча дерматолог тези на Roc.
По принцип тези проблеми показват ,че трябва да се пазиш от слънцето.
Започваш редовно да употребяваш фактор 60.
Като ежедневен крем.
Виж целия пост
# 7
Да си призная, крема, който най - добре ми подейства за избелване на лицето, е на ДеВа един, в много малка тубичка със зелена капачка - с Лимон. Струваше 2-3 лв.,ако искаш опитай, нищо не ти коства.  Hug
Виж целия пост
# 8
И аз така мисля! Peace  bouquet
Виж целия пост
# 9
чувам добри отзиви за избелващия на талодерма
Виж целия пост
# 10
Аз имах от пове4е от година кафяви петна над горната устна, които стояха като мустаци,сега се мажа от един месец с Епоклер и доста са избледнели.По принцип има и един комплект на Нивеа от две флакон4ета които са за избелване...по принцип за да има ефект крема трябва да има специални вещества вътре.Трябва да се поровя да видя в едно списание ги имаше изброени, като ги намеря ще пиша.
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от мен.Аз съм нова,но се престраших да се включа,защото това беше болна тема и за мен.След раждането ми се появиха доста петна,които трябваше да ликвидирам,и то възможно най-скоро! Уви,оказа се,че бърза формула няма.Един дерматолог от клиника "Малинов" ми препоръча крема на Roc-Soya.Оказа се,че съм ударила в десятката!Крема наистина си го бива,премана всичките ми петна,но трябва търпение.Става за около 8 седмици,а първите резултати се видяха след около 3 седмици.Както ми обясни дерматолога,трябвало време на активните съставки от крема да стигнат до долните слоеве на кожата...В дневния крем има и SPF 15,така че и от слънцето се пазя! Wink
Виж целия пост
# 12
А знаете ли дали избелващ крем може да помогне при следното.
Даже  и когато съм махнала космите над горната си устна седи като една по тъмна лента. Няма косми, но пак седи като мустак.
Дали с някакъв крем мога да избеля тази пигментирала кожа?
Виж целия пост
# 13
кремовете на биодерма ги има във повечето аптеки не е нужно да се поръчват по интернет
Пробвала съм и Талодерма също са мн.добри.
Изобщо мисля че козметиката на тези две фирми и е на нивото на така наречената маркова козметика
Виж целия пост
# 14
опитайте с кремовете на биле така дсе казват
 има ги в аптеките
 цяла серия
 дневен , нощен и избелващ лосион
 не са и скъпи но аз съм много доволна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия