дайте добри комбинации

  • 716
  • 9
на зеленчук с месо. Тоест, какви зеленчуци с какъв тип месо най-много си вървят? Щото аз не ям много месо и не съм добра готвачка и просто не знам:)
Виж целия пост
# 1
С всякакви зеленчуци върви месото-картофи,моркови,тиквички,чушки,домати,грах...каквото се сетиш.
Виж целия пост
# 2
С всякакви зеленчуци върви месото

 Peace

Само да добавя нещо, което съм казвала много пъти - децата обикновено се делят на червени, зелени и картофени  Grinning. Моето е червено - яде много моркови и домати и всичко в комбинация  с тях; зелено много рядко и с нежелание; картофено - не. Племенниците ми пък отраснаха само и единствено със спанак, друго не признаваха. Така че се ориентирай твоето какво е и наблягай на това.
Виж целия пост
# 3
Моята си хапваше всякакви зеленчуци с всякакъв вид месо.Всичко и беше вкусно. Peace
Виж целия пост
# 4
Моята си хапваше всякакви зеленчуци с всякакъв вид месо.Всичко и беше вкусно. Peace
И моята щерка е така. Peace
Виж целия пост
# 5
Можеш да почерпиш идеи от готовите пюренца.
Но принципно с всякакви зеленчуци

Не бих дала свинско, телешко с тиква, например. Повече върви с белите меса.
Виж целия пост
# 6
С всякакви зеленчуци върви месото

 Peace

Само да добавя нещо, което съм казвала много пъти - децата обикновено се делят на червени, зелени и картофени  Grinning. Моето е червено - яде много моркови и домати и всичко в комбинация  с тях; зелено много рядко и с нежелание; картофено - не. Племенниците ми пък отраснаха само и единствено със спанак, друго не признаваха. Така че се ориентирай твоето какво е и наблягай на това.
вярно е това,много готино си ги разделила,не се бях сещала Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 7
По този цветови показател големият е жив картофен човек. Малкият обаче лапа всичко, независимо от цвета и съотношението. Laughing
Сега за бебо правя:
1.С ориз- пиле/риба/телешко- броколи+грах+домат+царевица+моркови- зелени подправки и червен пипер с малко сол,
2.С картофи- пиле/телешко- моркови+домат- същите подправки като при 1, според вкуса и домашните навици.
3.Риба с доматен сос, понякога добавям и картофи.
4.Ако детето е свикнало с печената чушка и доматената салата- добре се връзват с печеното месо /също пилешко или телешко. Ние от всичко най- много обичаме "домат-домат".
5.Не съм изчерпателна, импровизацията е добър съветник. Grinning

Приятен апетит!
Виж целия пост
# 8
Аз смесвам всякакви зеленчуци с всякакво месо(всъщност засега ядем само заек и пиле).А по разделението на Блонди ние определено сме от червените-и Мила,и майка й Joy
Виж целия пост
# 9
С всякакви зеленчуци върви месото-картофи,моркови,тиквички,чушки,домати,грах...каквото се сетиш.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия