Да изгаря пъпки

  • 25 437
  • 50
Има ли нещо с което като се намажеш и гадната пъпка където е изкочила да се изгори, обели и махне , ан да я чакам да завяхва сама, нямам нерви по 5-7 дна да седя с пъпка и почвам да я чопля и вече успях и белег да си направя Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
 #2gunfireпробвай със салицилов спирт - 2%
трепе ги до крак Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Е дано, че на бялото ми лице като лъсне по някоя от километри се виждя
Виж целия пост
# 3
Аз използвам едно кремче на Avene. Струваше към 20лв,но вече 4ти месец го ползвам Simple Smile И се мажа профилактично на проблемните места. И салициловия спирт 2% е добро решение  Peace
Виж целия пост
# 4
Vita Merfen пробвай,мисля,че ще останеш доволна.Цената му варира между 4 и 5 лева.
Виж целия пост
# 5
Аз си  правя следната смес: в едно шишенце спирт слагам 1кафена лъжичка сяра и 1к.л. сулфатиацол Peaceдоста добра работа върши
Виж целия пост
# 6
много благодаря
Виж целия пост
# 7
има една маска на Талодерма против акне-мажеш само пъпкита вечер и оставаш да действа цяла нощ.супер е Peace
Виж целия пост
# 8
Малеее кви изгарящи лекове знаете....аз само с паста за зъби съм пробвала. И резултата е че пак си имам пъпка, но не се маха за 5 дена а за 2 Peace
Виж целия пост
# 9
Използвам крем "Здраве". Намазвам вечерта и на сутринта проблемът е решен на 75%  Peace
Виж целия пост
# 10
Бочко също е добър крем
Виж целия пост
# 11
Акне Аут, много ми помага. Има активен лосион и крем. Аз съм ползвала само лосиона и съм изключително дооволна. отгоре слагам и крем Здраве заради цинка.
Виж целия пост
# 12
Когато пъпката е с връхче слагам Ихтиол с едно памуче и лепенка отгоре,стоя си така в къщи или даже преспивам с нея.На сутринта обикновено Ихтиола е "изсмукал" всичко.
Виж целия пост
# 13
Аhti-blemish stick  SANS SOUCIS  ( немски препарат е) . Изглежда като малък лак за нокти  и  е много ефективен. Успех!
Виж целия пост
# 14
z izpolzwam edin korektor Амрита, в аптеките го има. Намазвам само пъпката вечер и на сутринта тя е изсъхнала. Доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия