Lost -по НТВ

  • 1 913
  • 25
Гледайте в момента е  Peace
Виж целия пост
# 1
Страхотен филм! Peace
Виж целия пост
# 2
Това май е стария сезон Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
От днес ли почва по Нова третия сезон? Нещо пак не съм разбрала...
Виж целия пост
# 4
Да, днес беше първия епизод  newsm78 аз случайно го мернах......никакви реклами не съм видяла newsm78
Виж целия пост
# 5
Имаше реклами как... Но не ги натрапват, сега "Островът на изкушението" е на фокус. Wink
Виж целия пост
# 6
Имаше реклами как... Но не ги натрапват, сега "Островът на изкушението" е на фокус. Wink

 WinkАаа, него съм го фокусирала Sunglasses
А между другото тоя сериял -Изгубени- нещо много се изврати Crazy чак шантав стана.......
Първият сезон ми беше най-интересен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Може ли с няколко думи да ми припомните как свърши 2-ри сезон.
Виж целия пост
# 8
А две думи за последния епизод?Гледах, гледах и накрая се загледах в компютъра и изтървах какво стана.Много мразя така.
Виж целия пост
# 9
Докъде гледа? Да знам откъде да разкажа... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Благодаря, че се отзова красим!гледах до момента в който Лок уби мацката с телефона, после се обадиха да ги спасят.А накрая само хванах Кейт и Доктора да си говорят, че трябва да се върнат, ама не разбрах къде и защо...... newsm78
Ако ми разкажеш малко ще съм ти благодарна.
Виж целия пост
# 11
Ами той и се обади да се видят до летището и тя отиде. Започна да и разказва как, възползвайки се от Златната карта, която са му дали,  пътува всеки петък със самолет до Сидни, пие едно и се качва на обратния полет, молейки се самолета да катастрофира. При всяка турболенция затварял очи и се надявал самолета да падне. Каза и, че било грешка дето са напуснали острова, и че иска да се върне.Показа и някакво листче и я пита дали е чула, че някой си бил умрял.Тя му каза, че не я интересува и, че трябва да тръгва, защото Той щял да се чуди къде е. Джак започна да крещи след нея, че трябва да се върнат на острова.
 
Всъщност се оказа, че всичко, което стана на моста, катастрофата на онази жена, която той спаси, и след това, е след завръщането им. Така и не разбрах той до чий ковчег стоя и за чия смърт пишеше на онова листче.
Дали има друг сезон? newsm78
Виж целия пост
# 12
Мисля, че има и друг сезон.То и без това свърши много тъпо, трябва да го продължат.
А значи аз съм си го изгледала, но това, че свърши така ме подведе, че съм пропуснала нещо накрая.Благодаря още веднъж!
Виж целия пост
# 13
Добре де, ами този сезон който свърши кой беше като номер?
Виж целия пост
# 14
Това беше трети сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия