Стерилизатор и помпа от преди 3 години

  • 1 063
  • 21
Момичета, предстои ми 2-то раждане. От 1-то имам стерилизатор и помпа Авент.
Мислите ли , че мога да ги ползвам и сега или на пластмасата може като е остаряла да и има нещо, което да навреди на новото бебе?
Виж целия пост
# 1
Според мен нищо им няма!
Виж целия пост
# 2

Съхранявала си ги правилно предполагам,така че ползвай си ги Peace
Виж целия пост
# 3
не знам в какво състояние е силиконовата част на помпата извади я и погледни ако е здрава и не се е втвърдила е ок,на стерилизатора нищо му няма и след 10 години Peace
пласмасата старее най бавно от всичко!
Виж целия пост
# 4
И аз си мислех, силиконовата част да подновя, но за останалите пластмаси се притеснявам .
Стерилизатора е измит и в найлонов плик съхраняван. От около година и половина.

Помпата си е в кутията, пак чиста прибрана. Не знам дали това е правилното съхранение . Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
стерилизирай помпата и всичко е наред. аз също имам от първото раждане и наскоро я прегледах- нищо й няма на помпата. като стане време- ще я пусна в употреба  Laughing
Виж целия пост
# 6
И според мен нищо им няма.
В крайна сметка като си купувах стерилизатор и помпа, изобщо не съм погледнала дата на производство. Малко се съмнявам, че винаги са току що произведени  newsm78
Виж целия пост
# 7
Стерилизирай помпата и всичко е наред. Hug. Другите пластмасови съдове как ги  употребяваме с години.
Виж целия пост
# 8
според мен няма проблем да си ги ползваш отново. Аз моята помпа си я пазя и мисля да я ползвам живот и здраве за следващото.
Виж целия пост
# 9
Дори да се е прецакала силиконовата част на помпата, до колкото знам, можеш да я купиш само нея от вносителите. Някъде из форума бях чела такова нещо. Някъде в кв.Павлово е.  newsm78
Виж целия пост
# 10
Дори да се е прецакала силиконовата част на помпата, до колкото знам, можеш да я купиш само нея от вносителите. Някъде из форума бях чела такова нещо. Някъде в кв.Павлово е.  newsm78
Мда, до нас е магазина Simple Smile ,това е добра идея. Благодаря!
Виж целия пост
# 11
Наистина ли се продават резервни части на помпата?
На мен ми се прецака малкото бяло търкалце и искам да си взема ново, но навсякъде, където питах ми казаха, че не продават части отделно.
Льонеберя, ще провериш ли, моля те  Praynig
Виж целия пост
# 12
Наистина ли се продават резервни части на помпата?
На мен ми се прецака малкото бяло търкалце и искам да си взема ново, но навсякъде, където питах ми казаха, че не продават части отделно.
Льонеберя, ще провериш ли, моля те  Praynig
Ще проверя, но не знам кога ще успея да хвана магазина , че съм на работа, а той работи само до 17:00 Sad
За сега намерих тази информация:
   
Авент
Официален представител на английската марка Avent за България. Внос и търговия на едро с бебешки артикули.
адрес: 1618 София,  кв. Павлово,  ул. Иван Сусанин No.26 , партер, тел.: +359 2 9555115, +359 2 9555116, факс: +359 2 9555119


Може да питаш по телефона, за да не ме чакаш аз да успея някой слънчев ден Sad
Виж целия пост
# 13
Стерилизирай помпата и всичко е наред. Hug. Другите пластмасови съдове как ги  употребяваме с години.
Peace
Виж целия пост
# 14
Не би трябвапо да им има нещо Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия