Постригване на косата

  • 2 128
  • 36
Здравейте,
Бих искала да получа от вас съвет кога да пострижа моето детенце?
Дъщеря ми се роди с много дълга,гъста черна коса.В момента е на 7 мес. и половина като косата и до този момент не е падала, а напротив расте много бързо.Много бих искала да я пострижа, но на когото и да кажа всеки ми казва,че не било хубаво до първата година децата да се постригват, защото така късмета на детето се прекъсвал.
Вие чували ли сте за нещо подобно?Как бихте ме посъветвали?
Предварително благодаря на всички които ще ми отговорят.
Виж целия пост
# 1
Ами,според мен това са суеверия.Аз бих си подстригала детето тогава, когато реша, без значение дали е навършило годинка или не.
Виж целия пост
# 2
ако мъничко назад се върнеш ,ще изчетеш цяла една тема за подстригванията преди 1 год.Това е поредната бабина деветина.Подстригваш ,щом му пречи косата.До навършването на 1 год съм подстригвала 4 пъти синът си
Виж целия пост
# 3
Има вече такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227107.msg5087924;topicseen#msg5087924, но според мен това е ужасно детето ти да изглежда зле само заради някакви бабини - деветини.
Виж целия пост
# 4
Стига вече с тези бабини деветини.Дай да му влиза косата в очите,ама да слушаме как не е хубаво това,не е хубаво онова.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Ние подстригахме синът ни на 6 мецеца.
Виж целия пост
# 6
Ако смяташ за добре- подстрижи детето още сега
и не вярвай на бабини трънкини Wink
Виж целия пост
# 7
Ако си суеверна- изчакай;
ако не си суеверна- подстригвай го  Peace
Виж целия пост
# 8
На 7 месеца, преди Коледа подстригах Вики за за първи път.
Давай смело и не се връзвай на суеверия.
Виж целия пост
# 9
Подстригах Тери още на 5 месеца с машинка.Беше с много дълга коса вече и се превърна в много по-сладко бебче.
Виж целия пост
# 10
Подстригах Крис точно на 8 месеца - много му се потеше главичката.
Казваха ми какво ли не - че не тябва да се подстригва до третата годинка или пък други - поне до годинката. Всеки път нещо различно.
Реших, че е поредната бабина деветина и постъпих така, както сама си реших.
Виж целия пост
# 11
Някъде около 6я месец подстригахме младежа за първи път, без никакви скрупули  Wink
Виж целия пост
# 12
Няма лошо да я подстрижеш и аз исках лятото заради жегите да го подстрижа, но нашия е такова шило, че не успях, като гледам сега е почти наложително и как ще се справя не знам.Това са както са казали и другите бабини деветини същото като да не се подстригваш докато си бременна - като вещица ли да ходиш?!
Виж целия пост
# 13
Ами,според мен това са суеверия.Аз бих си подстригала детето тогава, когато реша, без значение дали е навършило годинка или не.

 Peace
Виж целия пост
# 14
Мисля,че това са суеверия.До годинката моето дете го подстригвах три или четири пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия