Кое е нещото, което никога не бихте простили

  • 3 980
  • 79
"Разни хора-разни идеали". От тук ми дойде в главата да я пусна тая тема. Какво не бихте простили и защо? Хора на компромисите ли сте или не?
Аз лично правя много компромиси и нещото което не бих простила е изневярата. Било то само секс-аз не бих го приела Naughty
Виж целия пост
# 1
Не бих простила предателството (изневярата влиза в това число )
Виж целия пост
# 2
По принцип и аз правя компромиси,но изневяра не прощавамНе мога да простя на човек който се подиграл с чуствата ми.
Виж целия пост
# 3
Нямам представа.Но въпросът все пак е на кого се налага да простим.
Виж целия пост
# 4
На мъжа ми - изневярата.
На баща ми и майка ми - егоизмът.
На приятел - интригантство и предателство.
На детето ми - всичко бих простила.
Виж целия пост
# 5
Нямам представа.Но въпросът все пак е на кого се налага да простим.

Това е и моят отговор. Принципно - бих простила всичко. Зависи на кого. И от обстоятелствата.
Виж целия пост
# 6
Нямам представа.Но въпросът все пак е на кого се налага да простим.

 Peace
А иначе - лъжата ! На никой не мога да простя лъжата.
Виж целия пост
# 7
Склонна съм да прощавам всичко,на всички.Но все пак зависи.Някои неща са непростими.На "прима виста" се сещам ,че няма да простя убийството на скъп за мен човек,например.
Виж целия пост
# 8
Зависи кой е човекът, прощавала съм много неща преди,
сега си мисля, че не бих ги преглътнала вече така лесно.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
С годините ставам все по-добра! За добро или зло. Може би само изневяра и насилие не бих могла да простя.
Виж целия пост
# 10
Не мога да кажа какво НИКОГА не бих простила,но може би мога да кажа какво мразя най-много: изневярата,интригите,лъжата
Виж целия пост
# 11
На съпруга си бих простила всичко, абсолютно всичко (както и той на мен) - само отчуждението не бих.  Naughty
Виж целия пост
# 12
 Зависи за какво точно става въпрос. На колегите мога да простя едно, на партньора си друга, на детето трето и т.н. В общи линии съм добродушна и прощавам.
Виж целия пост
# 13
В последната година най-сетне се научих да прощавам и животът ми изведнъж стана в пъти по-лесен Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не знам.
Нищо не ми идва  като идея какво не бих простила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия