Бебешки дрешки на Fuar baby - откъде?

  • 1 114
  • 8
Има ли идея някой къде има склад на вносителите или магазин с голям избор на дрехи с тази марка? От бодитата съм изключително доволна - от еко памук, красиви, удобни. Проблемът е, че местата, откъдето преди купувах, вече почти не зареждат - Малечко на К. Величков, едно магазинче до Глобус на Оряхово (жк. Света Троица). Моля, помагайте!
Виж целия пост
# 1
аз купувам от Пинокиото в Дружба  Peace
Виж целия пост
# 2
Има ги и в Бебелан на Плиска и са по- евтини, отколкото в Пинокио -Дружба
Виж целия пост
# 3
Да, в Пинокио в Дружба има, но не знам дали има друго, освен бодита. А преди имаше Пинокио и някъде при К. Величков.
Виж целия пост
# 4
Много са хубави стоките на Fuar baby - и аз ги взимам от Пинокио. Имат не само бодита: пеленки, одеалца, различни комплектчета и т.н.
Виж целия пост
# 5
Бебе+, Пинко в Младост едно магазинче но незнам как се казва
Виж целия пост
# 6
а къде и беше склада за наедро
Някъде около КАТ май, ако някой знае  да сподели
Виж целия пост
# 7
Има ли идея някой къде има склад на вносителите или магазин с голям избор на дрехи с тази марка? От бодитата съм изключително доволна - от еко памук, красиви, удобни. Проблемът е, че местата, откъдето преди купувах, вече почти не зареждат - Малечко на К. Величков, едно магазинче до Глобус на Оряхово (жк. Света Троица). Моля, помагайте!

магазин Симба,ул.Червена роза и бул.Г.Делчев има доста неща и бодита с д.ръкав на Fuar Baby
Виж целия пост
# 8
Заредили са добре в Малечко на К. Величков. Сдобихме се с нови дрешки Mr. Green А тези в екрю, които са от органичен памук, са невероятни Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия