Само за ценители - картина

  • 5 859
  • 99
Не мога да не се похваля днес пристигна първата ми картина. Изнудих художника да ми я нарисува и съм много доволна.
Това е "девственицата"   
http://slavahristova.multiply.com/photos/photo/2/1
насладете и се.
Виж целия пост
# 1
Страхотна е  Simple Smile Благородно ти завиждам за придобивката.Точно мой вкус. Да ти е честита
Виж целия пост
# 2
Много е хубава, в стил Дали.
Виж целия пост
# 3
Много е хубава, в стил Дали.
"В стил Дали" е... хм, слабо казано  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Multiply is temporarily unavailable as we perform site maintenance.
We apologize for the inconvenience and expect the site to be available very shortly.
Thank you for your patience!


май само при мен не може да се отвори  Shocked
Виж целия пост
# 5
Ако ми кажете как да я копна тук ще го направя...

Стилът  е Салвадор Дали, художникът е много в час, но точно тази картина е най-изчистената от към негов стил. Поръчала съм си 3 картини - това е първата. Когато другите станат готови ще ви ги покажа.
Виж целия пост
# 6
Ето я
Виж целия пост
# 7
Благодаря Камелия  bouquet  bouquet 
ще ми се да знам как става
Виж целия пост
# 8
Стилът на Дали се нарича "сюрреализъм"...
Защо сравнявате тази картина със Салвадор Дали, а не със сюрреалистичните произведения??  Thinking
Виж целия пост
# 9
Стилът на Дали се нарича "сюрреализъм"...
Защо сравнявате тази картина със Салвадор Дали, а не със сюрреалистичните произведения??  Thinking
Защото авторът очевадно се... влияе от Дали, да не кажа, че нескопосно го копира  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Нещо не ме грабва, съжалявам. Не си падам по такива картини.
Виж целия пост
# 11
Харесва ми !
Виж целия пост
# 12
Дона, защо веднага се нахвърляш да обиждаш и да даваш оценки? картината не е копие на нито една картина на Дали.

Шами, картината е чудесна, радвай й се със здраве!
Виж целия пост
# 13
Дона, защо веднага се нахвърляш да обиждаш и да даваш оценки? картината не е копие на нито една картина на Дали.

Къде пък съм се нахвърлила да обиждам? Или в заглавието "ценители" означава "само тези, на които картината им харесва"?
Виж целия пост
# 14
Чудесна е! От към стил и усещане на истина напомня на Дали - издължените фигури, прикритите лица и "изтичащите" елементи.
Единственото, което мисля, че би изглеждало по-добре е, ако във фона се търси повече дълбочина. Така ще се появи и трети акцент освен фигурата и рамката.
Естествено, това е лично мнение. Поздравления за художника, а ти да и се радваш много и да се сдобиеш и с другарчета Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия